Beko All Star-Rötarli Izlenimler

3
332

Yaziya baslamadan önce bir uyari var lütfen yazinizi anlasilir ve dogru bir dille yaziniz diye.

Iyi de bana bu kadar büyük bir sorumluluk yüklemeyin yahu. Hayat bile anlasilir ve dogru dille yaklasmazken bize ben nasil gerçeklestirebilirim ki bu dileginizi? 🙂

Elimden gelenler bunlar:

parafinn poi showÖncelikle sevgili renklidergi.com’dan özür diliyorum; sevindirip yazamayisim konusunda tam hakli çikacakti ki, ben hasta yatagimda da olsa, geç de olsa hakkimda yanilmasi için çalisiyorum 🙂

Hayatimdaki her sey gibi Beko All Star’a da gecikmeli olarak gittigimizden,

biz akredite islemlerimizi yaparken ilk sovu kaçirmistik..

PARAFINN POI SHOW:
Alevden toplarin büyüleyici gösterisiymis ancak büyülenme sansimi kaybettigimden fanatik gazetesinden sevgili Ceylanin fotografiyla tolere etmek zorundayim bu eksikligimi:
Poi, Maori dilinde top anlamina gelmekteymis, ates topu oldugundan bu isim kullaniliyormus. Bu ek bilgiyle aydinlattigim için tesekkür etmenize gerek yok 🙂

 

Yilmadim, azmettim ve yerime geçip notlar aldim. Hem de ne zorluklarla alinda o notlar çünkü koskoca basin tribününde bir kalem bulamadik:)) Saka degil!james william

Derken 3 sayi yarismalari basladi. Alper Saruhan (Oyak Renault), Demir Mrsiç Kaan (Fenerbahçe Ülker), Eric Derill Chatfield (Darüsafaka), Ogün Sevinç (Alpella), Ömer Ünver (Casa Ted Ankara koleji), Preston Shumpert (Besiktas Cola Turka) ise yarismacilardi.

Ve benim için asil sov basladi: Powerade smaç yarismasinda JAMES WILLIAM WHITE IV( sanirim Osmanli soyundan kendisi. Zira IV. Murat’i animsatti.) harikalar yaratti.

Bir dönem NBA’de de oynayan bu smaç uzmani baska bir yetenege sahip olmadigindan ve sadece smaçla oyunu götüremeyeceklerini düsündüklerinden zaar, pek bir basarili olmadi NBA’in tozlu yollarinda. San Antonio Spurs’te smaç basarken simdilerde kendini Fenerbahçe Ülker’de bulan bu zat-i muhtereme ait fotograflarda neden hayran kaldigimi anlayacaksiniz. Hos zaten siz de görmüssünüz de benim cümlem de adettendir diye yazdim:)

Smaç yarismasindaki diger adaylar mi? Curtis Whiters, James Hughes, Quinton Robert Hosley, Richard Darrel Chaney Jr. Ve Semih Erdem.

 

pon pon kizLAVABULLS DANSLARI VE DANSÇILARI

CHEERLEADER kavraminin dilimizdeki tekabülü olan ponpon kiz tanimi hiç ama hiç hosuma gitmediginden orijinal kelimeyi kullanmaya devam etmek zorundayim bu biiir!

Ikincisi, danslarina hiç ama hiç lafim yok ancak kostümler öylesine özensizdi ki. NBA de ne kadar özenilir oysa o kostümler için. Kendi çapimda kinadiktan sonra göz ucuyla süzmeye basladim bu hatunlari. Biraz da kadinligin dogal vergisi olan kiskançlikla… Baslarda önyargiliydim ve tamamini kiskanmistim vücutsal orantilari nedeniyle. Ancak yakin planda görünce sadece 2 tanesinin kiskanilmaya deger oldugunu görüp rahatladim. Göz yanilmalarimin beni yaniltmis olmasi ilk kez hosuma gitti, itiraf ediyorum.:)

 

Saka bir yana NBA lafinin geçtigi her yer, her sey, her kisi ailem gibidir. Bu yüzden de bu hatun kisilere çok ta atifta bulunmamam gerek. Ama belirtmeden de geçemem:

Kizlarin da haberleri son anda olmus izlenimi veren bir sönük, yalin performansi vardi ki Yalin olma halinin sempatikligi toparladi durumu diyebilirim. Müzikle uyumsuz, ne yaptiklari hakkinda bilgileri olmayan 3 adet kizimiz öylesine sallandilar yalin sarkilarina eslik ederken. Küçük bir detaydi belki ama bu komik durum gereginden fazlaydi ve zaten gereksiz.

Hem Yalin’i da bosuna yormuslardi oraya kadar, Dj FUNKY C zaten güzel secimler yapmisti. Playback yapmak için bosuna zaman ayirmis, Yalin kardes bence.cheerleader

3 YORUMLAR

  1. Iste sevgili Renkli Dergi üyeleri. Bir spor, hem de canim cigerim en sevdigim, torpil geçtigim spor dalllarindan biri olan basketbol artik dondurmaci sayesinde bundan böyle Renkli Dergida.

    Kalemin dert görmesin, HOSGELDIN!

  2. DONDURMACI KARDESIM ELLERINE SAGLIK.DÜZGÜN VE ANLASILIR DIL UYARISINDA BENIMLE AYNI FIKIRDE OLAN BIRINE RASTLADIGIMA SEVINDIM.SAYGILAR:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here