Ben! – Ben Varya Ben…

9
465

Ben, her seyi… Herkesi ciddiye alirim ama kapilmam, sahip olurum ama ait olmam, huzur veririm ama söz vermem, bunu böyle bilin…

Insan içinde çok gülen, yalnizken çok aglayanim… Istersem dagi un, demiri yün, geceyi gün ederim. Seversem dikeni gül, nefreti kul, yüregi yol ederim… Ama gidersem daglari, yüregimi kitler, her seyi silerrrrrrrrrrrrrrr giderim…
Hayatta her seçim bir kaybedistir; çünkü ben ne kalana git derim, ne gidene kal… Kalacak olan yerini, gidecek olan yolunu BELIRLEMISTIR ZATEN!

Yani…Ya sahip olursun bana bu hayatta, ya da hayal olur kalirim rüyalarinda…

Ya sarkin olur dolanirim dudaklarina, ya da uzaktan gelen bir ses olur kalirim kulaklarinda…

Ya yalan olursun dünyamda…

Ya da tek gerçek yapar TAPARIM sana…

9 YORUMLAR

 1. wwwaaawwww kevser çok güzel ama çok iddiali sözler bunlar.

  dilerim realiten bu sözleri duyup seni her biri için ayri imtihana sokmaz.

  bilesin her harfin bir enerjisi vardir. yanyana dizilen harflerin olusturdugu kelimenin enerji frekansi daha yüksektir. kelimeler cümle olusturdugunda ise enerji frekansi dahada yükselir, söz ile anlatimda dahi ne dedigine dikkat etmek gerekirken yazi ile sabitlediginde tipki vurulan mühür gibi bazen akit yerine geçer.

  derlerya ne diledigine dikkat et. ama yazi çok hos olmus yaaa. :=).

 2. bir reklam vardi bu yazi onu getirdi aklima kevser:)

  yiyos, içiyos, yasiyos, yazip çiziyoss amma bu yazilanlarin heç birini yapamiyosss sonacimaaa adiyyosss…

 3. Herkesten özür dilerim altina not düsmeyi unutmustum bu yaziyi çok sevdigim bi arkadasim bana mail olarak atti hosuma gitti vede paylasmak istedim:) bütün sözleri olmasada ben bi çok sözü kendime yakistirdim yorumlariniz için tsk ederim:)

 4. oyyy oy… insanoglu sasar, beser… duygular civa misali inip çikar bazen… o zaman, bu zaman degilse aslinda ne kazanir ne kaybeder kisi… yollarimizin kesistigi insanlar, bir kez girdimi hayatimiza, silmek, bitirmek, unutmak, kaybetmek, kazanmak v.s çok önemli degilki. anilar asla rahat durmaz:) sen de sadece unuttum, bitti, gitti v.s uzun hava söylersin:)))

  yani isin özü kimseden gidemezsin… gittigini zannedersin…

 5. oyyy oy… insanoglu sasar, beser… duygular civa misali inip çikar bazen… o zaman, bu zaman degilse aslinda ne kazanir ne kaybeder kisi… yollarimizin kesistigi insanlar, bir kez girdimi hayatimiza, silmek, bitirmek, unutmak, kaybetmek, kazanmak v.s sözcükleri çok önemli degilki. anilar asla rahat durmaz:) sen de sadece unuttum, bitti, gitti v.s uzun hava söylersin:)))

  yani isin özü kimseden gidemezsin… gittigini zannedersin…

 6. özgüvenli olmak, ne istedigini bilmek çok güzel ama yasam asla birebir kesin cevaplara izin vermez kapilari biraz aralik birakmakta yarar var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here