Ben Degil, Ben !

0
296

Ben, ben olmaktan çiktigimdan beri tam olarak 4 ay 1 gün 1 saat ve 10 dk geçti ve ben hala bu haldeyim.

Içindekine hakim olamayan adam.

Evet sen! Oradasin biliyorum çünkü az önce bir kalp daha kirdin. Ne kadardir konusmuyoruz birbirimizle? Yoksa öfken bana mi? Eger bana ise lütfen söyle kirmayalim arkadaslarimizi sevdiklerimizi, kiralim birbirimizi. Dur artik. Seni sevdigimi bilirsin ve biliyorum sende beni seversin, yada ben mi öyle bilirdim ? Yoksa beni ‘’o’’nunla mi paylasamiyorsun? O yüzden mi ‘’o’’nu her gece aglatiyorsun ? Birbirimize söz vermistik hani biz? Neden bu kadar gaddar oldun ve neden bu nefret ? Neden çiktin içimden ve neden aglattin onu? Oysa ki masum bi sevdaydi bu.

Dostum, evet evet sen, pek alisik degilsin böyle seslenmeme bilirim. Ayni adi paylastigimizdan beri hiç dostum demedim sana. Belki de bu yüzdendir beni sevmeyisin ? Az önce bi kalp daha kirdin ve üstelik daha 17’lik. Nerden çiktin sen! Hayir hayir sana demedim. Mirildaniyorum öylesine. Baska bir kalp daha kirma lütfen.

Aslinda suçlu *benim. Ben degil *benim. Bu yaziyi yazmakta olan *benim. Her anneme kizdigimda saklandim ve seni tek basina biraktim. Her agladigimda kaçtim ve sen tek basina agladin. Her acida yok oldum ve sen tek basina aci çektin ve her mutlulukta seni ittim ben geldim, her güldügüm de kovdum seni ben eglendim, ve asik oldugumda kiskandim, seni terk ettim.

Aslinda suçlu *benim. Hiç bir mutlulugu sana yasatmadim, bilemedim içimde büyüyen o kötülügü. Ben büyüttüm o kötülügü. Ve simdi benden intikam aliyorsun. Ve birazdan beynimizi dagitacaksin. Ve birazdan ayrilacagiz hiç olmadigi gibi. Ve sadece dualarla anilacagiz.

Aslinda suçlu *benim, ben degil…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here