Ben Olmasam

4
168

 

  Su günlerde ne zaman bitecegini bilmedigim, aslinda ne zaman basladigini da tam olarak hatirlamadigim zor bir  dönemdeyim. Duygularim, düsüncelerim, hislerim, davranislarim, sözlerin hatta yazdiklarim! Hepsi öylesine karmasik ki… Neyi istedigimi bilmiyorum. Dakikalari, saatleri, günleri, hepsini, her seyi bir an önce bitsinler diye arkalarindan itiyorum sanki. Hani gelmesini çok istedigin bir an olur. Bir an önce gelsin diye saatleri hatta saniyeleri sayarsin. Iste o sabirsizlikla yasiyorum bu aralar.

    Sustuklarim içimde büyüdü sanki.Korkularim daha da vahsilesti.Ama inanilmaz gözü karalikla her birinin üstüne üstüne yürüdüm bugün.Ilk defa çinlayan kulagima aldirmadan müzigi son ses açtim,tökezlemekten korkmadan kostum,birileri bana güler mi diye düsünmeden,gülünç görünüp görünmedigimi umursamadan dolastim.Denizin yosun kokusunu içime çekerek,dalgalari izleyerek,aslinda baska bir yere gitmek,yürüyemez olana kadar yürümek istedim.Yorulunca da oldugum yere oturmak.Hiçbir seye,hiç kimseye aldirmadan.Anlatmak bile nasil keyif verici.Tüm bunlari özetleyecek olursam,bir süre kendimden kaçmaliyim.Bedenimi alip gitsem,ruhumu burada birakip.Hiçbir sey hissetmeden yasasam bir süre.Ben olmasan bugün!!!

                                                                                          ESRA

4 YORUMLAR

  1. yok ya gel bakim sen buraya öyle tek basina gitmek yok 🙂

    bak su denizin yosun kokusunu içine çekerek yürümeyi ben her h.sonu yapiyorum evim sahile 5 dk kadarcik hatta arada o yosunun kokusu evin içine de doluyor ama disarida ki kadar keyifli olmuyor 🙂 buyur gel birlikte yürürüz esracim..

  2. ben bu yaziyi yazali yaklasik bir yil oldu ya=))ama gene de bu ruh halinden tam anlamiyla kurtuldugumu söyleyemem.biseyler sürekli eksik bende.ama bu aralar tutunabilecegim seyler var hayatimda.neyse saadede geleyim ben=)ben bayilirim denize ve ben de yaz kis hemen her haftasonu yaparim.hatta yazlari daha fazla.karadeniz de ayri güzeldir hani.dalgasi,hoyratligi bazen yorgunmus gibi durmasi..her seyiyle mükemmeldir ve bendeniz tam bir deniz asigiyimdir.bence sen de bir ara gel yürü bir giresun sahillerinde.bir cadde yapariz, kaleye çikariz,ben bekliyorum.bakarsin ben de gelirim bir gün.=)))ne fazla konustum gene..=//

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here