Ben ve Çocuklugum

5
307
   Ve ben,herkes gibi büyümek istemistim çocuklugum da düstügüm zaman dizlerim kanar gizliden gizliye bazen ise ulu orta aglardim etrafimdakileri hiçimseyerek derdim ki büyümek istiyorum hepimiz istemez miydik..
 
    Sanki büyüdügümüzde bambaska bir hayat bizi bekleyecek gibi bir hisse kapilirdik,heyecanlanirdik kimi zaman,Ve annem büyümenin o kadar güzel olmadigini,daha dogrusu büyüdügümdeyse çocukluguma geri dönmek istenecegimi söylerdi ben inanmazdim neden isteyeyim ki..Meger yine hakliymis..Simdi ise küçülmeyi o kadar istiyorum ki,sadece arkadaslarimla hiçbir seyi umursamadan oyun oynayislarimi,mahallemizde ki sinirli amca ve teyzeleri kizdirmayi..En çok özledigimde bayramlari dedemlerin evinde toplanip o yesyeni kiyafetleri bir hisimla giyip sofraya oturmayi,toplayacagim paradan çok yiyecegim çikolatalari hesaplamayi Özledim.

5 YORUMLAR

  1. Kesinlikle o bayram günü öyle heyecanli olurduk ki bütün aileyi bir arada tutan tek sey oydu gerçek mutluluk buydu aslinda her ne kadar o zamanlar bunun farkinda olmasakta

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here