Ben ve Dünyam

3
236
Kendi dünyamda çirpiniyorum yine. Çirpindikça batiyorum daha da derinlere. Belki de derinler çekiyor beni kendine. Ama sonuç yine de ayni ben halen derinlerdeyim..
  

Düsünüyorum, ben neden  buradayim diye. Düsünüyorum, düsünüyorum.. Cevap gelmiyor bulundugum yerden. Belki de daha da derinlerde saklidir bunu cevabi .Insem mi acaba daha da derinlere yoksa biraz daha burada kalip kurtulsam mi bulundugum yerden.. Ve bir kez daha düsünüyorum bu sorunun cevabini bulmak için.. Düsünüyorum, düsünüyorum.. Sanirsam yine cevap gelmiyor. Belki de suan baska bir kösededir sorumun cevabi.. Bulsam mi acaba o köseyi, bulup ögrensem mi gerçekleri ? Peki ya kaybolursam , ya bu derinlerden bir daha hiç kurtulamazsam. Bir kez daha düsüncelere daliyorum. Düsünüyorum, düsünüyorum.. Cevapsiz kaliyor yeniden sorularim . Belki bu sorularin da cevabi baska yerde , farkli farkli noktalarda beni bekliyor. Simdi gitmeli miyim o yere, farkli noktalara uzanmali miyim teker teker ?
 
   Ve yeniden düsünüyorum. Düsünüyorum, düsünüyorum.. Kahretsin yine cevap gelmiyor. Bu kez farkli  bir sey oluyor. Bu sorularin cevaplarinin nerede oldugunu düsünmektense, neden bu sorulara cevap aradigi düsünüyorum.. Düsünüyorum, düsünüyorum.. Bu kez cevabi geliyor düsündügüm en dogru sorunun. Aslinda biliyormusum hepsinin cevabini ama ben iste. Çikmak istemiyormusum bulundugum bu derin yerden. Çikip görmek istemiyormusum bana zor gelen dünyayi. Benim kendi dünyam arinmisti bu zorluklardan. Çünkü içinde sadece ben varmisim. Ben yönetiyormusum orada yasananlari..
 
            BELKI DE BEN BENLE VAR OLUP BENLE ÇOGALMISIM,
            YANI ASLINDA BEN , BEN OLDUGUM IÇIN VARMISIM…
SeriyeK. 

3 YORUMLAR

  1. herkezin içinde bulundugu iç dünyayi, içsel savasini dile getirmissin bir nevi..
    çünkü bende zaman zaman bu sorulari soruyorum kendime. 🙂

    neyse; kalemine saglik.. hos geldin aramiza..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here