Ben Yaratmadim Beni

0
339
Sekerim ne diye agliyorsun? diye sorup duruyor kadin. Kadin… Ne anlar, ne kadarini anlar anlatsam? Ayibin böylesi diyecek. Kizcagizim adam evli diyecek. Nikahini ben mi kiydim bre müslüman! diyecegim. Sonra edepten yoksun yazilar, birkaç çiplak resim karalayacagim.  Ben, toplumun eseriyim hani, kadin? Eserinize saygi duyun.
kadinin adi yok

Sosyopat, psikopat, paranoyak, panik atak her tür nane var kadin. Bana saygi duy, sevme, müdahale etme. Kime asik oldugumun ne önemi var kadin, ne kadar da derin degil, nasil da derin olduguna bir bak! Agliyorum, kadin çok canim yaniyor. Hani, igne atsan yere düser, yeri deler, yeri geçer. Öyle bos kaldi içim. Içim; silik, karanlik. Içimi sevmiyorum kadin. Içimin isiklarini yak. Bir raki aç, bir Zeki Müren koy. Su kurallarini da çekmecenin içindeki gazeteye sar. Askin tadini çikarmaya hiç meylin yok, yok düzelmeye de… Sen zavallisin kadin. Tadimi kaçirma. Bu gece de böyle yasa. Devri degil kurallara uymanin.
Ben bir kere geçmis bulundum kirmizi da. Bak hayat ayni, dostunun dedigi kadar da kisa. Ahlakli ya da ahlaksiz kadin. Biraz anarsist yasa. Ve asiksan, kaçma.Korkma tas olmazsin. Alabildigine küfret.
Bir de: sekerim deyip durma yerli yersiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here