Bilinçalti Temizligi ile Kalici Beden Degisimi, Bilinçli Kilo Kontrolü

3
315

Kendinizle yeniden barismaya  ve kendinizi yeniden sevmeye ne dersiniz? 
Unutmayin ki  güzellik sizlere verilmis kutsal bir hediyedir ve sizden çevreye yayilan bir enerjidir. Kilonuzla beraber  ne yazik ki bu  enerji akisi kesilir. Bedeninizi ve beyninizi asiri yemekle doyurmak yerine gelin hep birlikte  hayallerinizi gerçeklestirelim. Kalçanizda, poponuzda ve  göbeginizde yigilmis   olan, endise, kizginlik, korku ve üzüntü nedeniyle  siz farkina varmadan olusmus binlerce yag hücresi olmasa nasil olurdunuz? 
Bilinçalti  nedir?
Saf  çocuk gibidir. Bilincimiz (zihnimiz) ya geçmiste ya da gelecektedir, asla “simdi”  veya “an”da  degildir.…..Önemli olan ise zihni simdi de tutabilmektir. Zihin sürekli az önce yasadiklarini düsünür  veya az sonra yapacaklarini  planlar,  bu sirada bilinçaltimizda  ne kayitliysa onu uygulatir bedene! Iste bu nedenle hafiflemesi ve zayiflamasi gereken bilinçaltidir. Eger bilincimiz  simdide kalirsa ,  her istedigimiz gerçeklesir.
Nasil etkileyebiliriz bilinçaltini peki?
Siz eger sürekli kiloyu düsünürseniz tahmin edin ne olur? Onu hayatinizda var edersiniz.
Hele bir de ben sismanim ve ne yaparsam yapayim bunu basaramiyorum kilo veremiyorum inanciniz varsa, artik kilolariniz sizinle ömürlük bir arkadasliga girer. 
Hele birde ben sismanim ve ne yaparsam yapayim bunu basaramiyorum kilo veremiyorum inanciniz varsa, artik kilolariniz sizinle ömürlük bir arkadasliga girer. Yasaminizda olmasini istediginiz seylere odaklanmaniz gerekir. Istemediginiz seyler odaklanmak sadece onlari hayatinizda var eder.Istemediginiz seyleri unutun sadece. 
Kilo fiziksel olarak bedenimizde olmadan önce, bilincimizde kayitlidir. 
Kilo  etrafimizda bir duvar gibidir. Duvarda neler var? Utanç, öfke, kizginlik, Küçümseme, Haksizlik, Kurban olma, Baski, Degersizlik? Arzuladiginiz bedeni ve  yasami yaratabilmek için, küçük saf bir çocuk gibi olan bilinçaltini temizleyerek, çok kolayca istediginiz bedene ve hayata kavusmak elinizde. Bedeninizin, düsüncelerinizin farkina varip, yasamak  istediginiz ve sahip olmayi arzuladiginiz bedeni yaratmaktaki , size ait engelleri bulup dönüstürebilmektir amaç. Bunun sonucunda  kendi merkezinde  mutlu, tatminkar  ve bereketli  bir hayata kavusmak.
Dr. Gönül ATESSAÇAN
Aile  Hekimi ve Saglikli Yasam Uzmani 
(Beslenme, Hipnoterapi, Homeopati, Enerji Tibbi, Estetik Medikal)

3 YORUMLAR

  1. Sevgili editim bunu benim için yayimlamis:))))

    ah göbüsüm ahh:))) ne güzel diyetisyen yardimiyla baslamistim kilo vermeye. bayram araya girmiyeydi eyiydi eyii:)

    Konumuza dönecek olursak; öfke, kizginlik, utanç v.s gibi ciddi yastikalti duygu durum saklamalari bende pek olusmasa da saglik adina bu göbüsün yok olmasi gerekiyor… Bunun bilincindeyim ve bu yüzden bu festivali dikkate alacagim…:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here