Bilmiyor ki Hiç Biri…

0
218
Sabahin köründe gülümseyerek uyaniyorum hayata… Bu sabah geçimsiz tarafim kaybetmis savasi küsmüste bana üstelik nede olsa her gün benimle beraber. Dikiyorum gözlerimi tavana ayna hesabi kendimi seyrediyorum çizdigim animasyonumda. Direniyorum geçimsiz yanima uzak dur bugün benden sen kaybettin, bugünü normal zavalli bir insan gibi geçirecegim. Kalkip kahvalti yapacagim, üzerimi degistirip normal insanlar gibi güne merhaba diyecegim.

Beynimdeki anormal tüm düsüncelerden uzak cici kizi oynayacagim bugün, tanri ile kavga etmeyecegim beni soktugu boyut adina… Bugün farkli olacak, evet… evet… akillarini iki bacak arasinda unutan erkek modellerine doganin kanunu olarak bakacagim bugün, gülmeyecegim zavalliliklarina söz veriyorum.

Telefonumun yesil tusuna basip tüm gün açik tutacak ve arayanlarin nasilsin geyiklerine katlanacak insanlik egolarini tatmin edecegim, bugün kaybolmak istemeyecegim alip basimi o bilmedigim yerde sarap içmeyecegim, bakip sulu boyalarimla denizi boyamayacagim gri düsüncelerimle. Bugün ben olacagim ve anneme sen haklisin diyecegim…

Haklisin anne ben tanri ile girdigi kavgada kayiplarini arayan bir karikatürden öteye gidemeyecegim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here