Bir Derdim Yok!

3
311
Kimsenin tribini çekemem arkadas! 

Yapamazsan yok, yapamazsan yok.Ya hu gündüz çok sevdigim arkadasim bu pop sarkiyi söyledi dilime dolandi aksam baktim kim söylüyor diye “Gülsen” söylüyormus.Aman Tanrim! Diye çiglik attim.Benim seviyem bu kadar düstü mü? Ve galiba hala bu sarkiyi dinleyip yazi yazdigima göre düsmüs.Üzücü.
Arkadasimi da çok seviyorum. Sebebi yine menfaat konusuyor yaptigim esprilere gülen iki kisi var biri bu arkadasim digeri de babam. Babam bile öyle içten gülmüyor babama espri yaptigimi yarim saat açiklayip gül baba diye ikaz edince gülüyor. Sadece Feyza gülüyor. Isim de verdim ünlü oldu bebe. Ay lav yu Feyza!   
Bazen bir seyleri çok zorluyorum da sonun da yine ben üzülüyorum. Aslinda çok üzülmesem de sinir oluyorum iyice hirs yapiyorum berbat oluyor sonra pes ediyorum sular duruluyor.Yeniden baslayinca yine ayni sey oluyor. Israrci olmayacaksin arkadas! Amma velakin söyle bir sey oluyor.Ben pes ediyorum tamam artik pes ettim diyorum.Sonra tam pes ettim ediyorum derken bir sey oluyor.Tekrar israra basliyorum. Olumsuzluklarla çepeçevre oluyor etrafim. Sonra ise tekrar pes ediyorum derken böyle kisir döngü devam ediyor. Ta ki ben pes etmekten ziyade vazgeçmeye baslayincaya kadar. Bak yine ayni sey oldu. Kizdim bir yandan mutlu oldum. Fakat olmasa daha iyiydi. Duygum mu kalmadi benim bilmiyorum. Her gün farkli birine asik oldugumu arkadaslarima inandirarak aslinda seni unutmadigimi kendime itiraf etmis olmam ne kadar aci! 
Sirf duygulari konusunda güçlü kimseyi takmayan biri gibi görünmek ugruna milletin duygulari ile oynuyorum. Evet bu denli kötüyüm. Ahlak felsefesi ikiye ayrilir. Iyi ve kötü olarak.Kötü ahlak kurallarinda zararli olandir. Ne diyorum ben ya? Olmayacak insanlarla ilgileniyorum ki duygulari oynanmasin kimsenin diye fakat sonra olmuyor o da… Ne berbat durum. Öyle ki senin hayatina çok güzel bir sekilde devam ediyor olman daha da berbat buna eminim. Bir begeninin ahlaksizlik olarak algilanmasi ne kadar sig görüsse ahlaksizliginda özgürlük olarak algilanmasi o kadar kötüdür. Iyi, kötü bir degerdir ona verilen yargi degisir. 
Duydum ki unutmussun… 
Poff, okunmayacak bir yazi daha…

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here