Bir Is Var – Usul Usul Öperken…

4
255

 

Hiç olmadigim kadar güçlü görünmeye çalisiyorum canim. Onlar da farkinda aslinda yapma diyorlar, yipranacaksin diyorlar. Sana yenik düsmeyim diye basim dik yürüyorum hep, senden uzaklasinca içimin acisi çikip bakiyor gözlerimin içine.

Böyle daha iyi misin diye soruyor ve inanir misin o zaman bile aglayamiyorum. O kadar çok alisdim ki maskeme. Seni geri istiyorum dedigimde, sana aptal, dedigimde, sana ayrilalim dedigimde sana her ne söylesem kavga ettik, evet inatçiydik ikimiz de. Ben hep deli oldum, hep sinirlendim ve bu durum yavasça yok etti ikimizi de..Usulca fisildadi ayrilik kulaklarimiza egilip..Simdi matematik formüllerini bir kenara brakip seni kazanma formüllerini aramaya koyuldum.
Bulamiyorum be adam seni geri alamiyorum..Kararlidir akrep burçlari diyorlar ve asla affetmez.. Ben bu kadar pisman olmus muydum hiç? Ne kadar seviyorsam o kadar da nefret ediyorum aslinda, aslinda niye bu ugras anlam veremiyorum. kendime hayali bir sen yarattim, gerçegi gibi davranmayan. sürekli sohbetteyiz onunla ve senn dgibi bakiyor gözleri, dudaklari çok hos bakiyor..Sahi..Öyle soluksuz kalana dek de öpmedim seni genç adam, usul usul öptüm dinlendim dudaklarinda, dudaklarinda yeni kentler kurdum ben..Ve öyle birden çekmedim kokunu da içime..

 

Ileride bir gün özlersem diye..

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here