Bir Kaç Söz

0
172

Tavani yoktu hayal kurarken odamin , gökyüzü tepeden selam veriyordu yalnizligima  ….. Bu dünyaya yalniz geldiysek  yalniz gidecek olmamizin da bir sebebi vardir elbet …..

Önemli olan nasil baktigin degil nasil gördügündür …..          Bu cani çok yaktin sen simdi bensiz mutlu musun ? …….  Yürek bu elbet yanar korlar düserse ….      Hayatin benle alip veremedigi bir sey var habire mutlulugumu elimden aliyo tam seviniyorum derken , elinden oyuncagi alinmis çocuk gibiyim …. Iyi bir kiriciydi o günlük kalbimi kirardi …… Sevda mi basima yikip gittin oysa ki ne çok hayal kurmustum ben gelecek adina ….  Soluma nasil düstün sen hiç haberim olmadan ….. 
 
Gözlerimden düsen damlalari durduramadan aktilar , yüregime söz geçiremedim bu sevda atesiyle yandilar ….. Sevda bahçesinden güller topla benim için ASK koksunlar ….. Tam uyumaya çalisirken bir damla gözlerini islatir ya ardi arkasi gelmez o yaslarin göle döner bi bakarsin kuru sandigin yastigin ……. Simdi sana 29 harften ne kelimeler , sözler çikartirdim da anlatmak istediklerim hiçbir alfabede yok sevgili ….. Birakip giderken bile insan dönüp bakmaz mi ardina ne birakmisim ben küçük bir yürek , kocaman bir sevda … Anavatanimdi kalbin insan yurdunu nasil terketsin … 140 karaktere nasil sigdirabilirim yüregimden tasan bu sevda mi .. Önünü alamiyordum bu sevdanin uçsuz bucaksiz serilmistin sol yanima … Kendimden geçmisim bu sevda yüzünden ask sarabini fazla içmisim simdi sarhos yüregime geçirebilirsen söz geçir .

 Kisa kisa sözlerimi sizlerle paylastim yorumlarinizi bekliyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here