Bir Sey…

22
502

Bir sey vardi sende; içimi gidiklayan bir sey.

Gözlerine çakilmama sebep, çarmiha gerilecek bile olsam yüzümü güldüren bir sey.

Bir sey vardi sende; hiçbir ressamin çizemedigi, sairlerin bildigi ama yazamadigi anlatilmaz bir sey.

Bir sey vardi sende; geceleri uykularimi kaçirtan, bir baktigimda dünyayi unuttugum, bilsem bile baskasinin oldugunu imkânsiza inandiran bir sey;

 Adi: ASK  

 Ana adi: IMKÂNSIZ

 Dogum yeri: SEN

 Dogum tarihi: SEN GÜLERKEN

Gittin sonra bir sey biraktin bende; göz pinarlarimi kurutan, omuzlarimdan topuklarima, parmak uçlarima kadar aci sizdiran bir sey.

Bir sey biraktin bende; suskunluk çiglik atmak isterken sessiz kal diye yüregimi sarmalayan bir sey.

Kafatasimi kemiren, beni yavas yavas bitiren, aynalari dost, umutlari düsman belleten bir sey…

Bir sey biraktin bende; Çok sevdigim bu sehre ana avrat sövdüren, Beni her gece karanliklara dövdüren bir sey. Her insanin basina gelen ama herkesin sadece kendinde oldugunu zannettigi, baskasinda hiç rastlamadigi bir sey…

 Adi: YALNIZLIK

 Baba Adi: BEN

 Dogum yeri: SEN

 Dogum tarihi: SEN GIDERKEN

22 YORUMLAR

  1. etkileyeci bi yazi tebrikler:):)kisa ve öz anlamli kisacasi tam benlik bu tür yazilari seviyorum sadelik ve bide etkili çekici bi yazi oldu mu okurken deqme keyfime:):):)

  2. Bir sey vardi sende; geceleri uykularimi kaçirtan, bir baktigimda dünyayi unuttugum, bilsem bile baskasinin oldugunu imkânsiza inandiran bir sey..

    Gerçekten cok etkilendim..Çok güzel bir yazi olmus..Elinize yüreginize saglik..Devamini bekliyoruz ..:)

  3. sen yazar olmussun zaten mükemmelsin. gerçekten okurken bir seyler hissettiriyorsan, içini titretiyorsan insanlarin, basarmissin ben de böyle yazablmek istiyorm iste..

  4. elsi55 attiqin yoruma qerçekten katiliyorum o kadar güzel yazilarki hayran kaldim diyorum her seferinde bi yandan da yorum atmak istemiyorum bazen hepsi çok güzel oldugu için yorum atmak için atmis bise sölemek begenisini dile getirmek için degil düsüncesi olusmasindan çekiniyorum :):)bize söleyecek söz birakmiyosun… :):)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here