Bitsin – Laga Luga

2
390

  Bugün berbat bir gün.Bir an önce bitmesini istiyorum.Bugün sabah uyandigimdan beri aci çekiyorum..Yasamak çok zor geliyor artik.Istemiyorum..Kendime çok kirgin ve bir hayli kizginim.Kendime ne desem yeridir.Insan kendini affedebilir mi.Yapabilir mi bilmem denedim ama beceremedim.Allahim çok aci çekiyorum sen yardim et bana.Yazi yazmak bana iyi gelen tek sey kimse okumasada yazarim.Çünkü beni anlayan tek sey yazilarim.Biliyorum onlar beni çok iyi anliyorlar.Neden bu haldeyim ben yüzüm çökmüs,mutsuzluk her halimden belli bir gün mutlu olmak istiyorum bu kadarinida mi haketmedim.son bulsa keske.ona ve kendime yasattiklarim bitse artik

 

  Içimde susmayan çigliklar var.Can çekisiyo birseyler..Nefes almami zorlastiracak kadar zor durumdayim..Kimse farkinda degil ama iyi degilim.Disaridan nasil görüdügümün bir önemi yok içeride isler hiç iyi gitmiyorHayattan hiç zevk almiyorum.Çünkü biliyorum herseyin bir sonu var.Hayatin,mutlulugun..Herseyin..Hayatimin bu denli yok oluslarini görmek aci veriyor bana.Kime anlatsam anlar ki derdi mi.Bu kadar çok severken kaybetmeyi kim anlar..Onsuzluk bir yandan,hayatinmn olumsuzlugu bir yandan vuruyor.Öyle iste hayatimin ne kadar berbat oldugu ortada.Yazasim var içimde biriken çok sey var ama yazamiyorum bunun nedeninide bilmiyorum yazdiklarim çogunuza saçma gelebilir olsun ben içimi döktüm okuyan okur..Neyse ben ve acilarim bu kadar yeter sonra yazmaya devam ederim ha bir de buraya günlük gibi yaziyorum yani her gün yazmiyorum ama günlük tadini alabilirsiniz buda benim tercihim ne yapalim yani

 

2 YORUMLAR

 1. yoo bilakis. Bahsettigin seyleri yasamayan, hissetmeyen Adem oglu ya da Havva kizi yoktur sanirim dünyada.

  Kaldi ki burasi zaten senin yerin… ayrica yazin 1-2 gün boyunca günlük 2500 kisinin ziyaret ettigi bir sitede yayimlaniyor. Nasil olur da okunmaz ki?

  Ha okundugu oranda yorum yapilmadigi dogrudur lakin bu ,netrnet alemi ve yorum yazmakla alakali apayri bir konu.

  Velhasil, yazdiklarin yani aslinda yasadiklarin hiç de özel degil aslinda. Benzeri, türevi daha basiti daha zoru bir koç kez, bir çok kisi tarafindan yasandi ve yasaniyor tipki nefes almak gibi.

  Tabi ki aci çekeceksin. Mutlulugu yasadigin gibi mutsuzlugu da yasayacaksin. Yoksa ne anlami var hayatin? Zitti olmadiktan sonra yasanilan mutlu anlarin farkina nasil varir insan?

  Önemli olan bu yasadiklarin hayatina ve yasamina degerli bir seyler katmak. Iste o zaman yol almis olursun, o zaman çektigin acilarin, sikintilarin bir degeri ve anlami olur.

  acilarini kisa zamanda hafiletebilmen dileklerimle…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here