Bronz Ten Makyaji – Bes Dakikada Makyaj

2
334

 

Yaz geldi tenler koyulasti tabi artik kisin yaptigimiz makyajlarin yerini de yaz renkleri aldi. Bronz teninize agir bir makyajdan ve mecbur kalmadikça da fondöten sürmekten kaçinin çünkü fondötenin rengini bronz teninize uydurmaniz zor olur. Gelelim gözlere gözünüze renkli farlar kullanmak istiyorsaniz bunu tüm gözünüze degil de kuyruk kismina kullaniniz ya da bunun yerine renkli göz kalemleri kullanmaniz daha hos duracaktir.

Aylaynir da çekebilirsiniz bu gözlerinizi daha belirginlesmesini saglar renkli aylaynirlar yaz için daha idealdir. Maskaranizi da kirpiklerinizin bitim noktasindaki uç kismina sürerek daha anlamli bakislar elde ede bilirsiniz.

Gelelim yanaklara bronz bir allik içi biraz isiltili olandan veya pembe ve seftali tonlarinda tercih edebilirsiniz. Dudaklariniza da pembe seftali veya parlatici sürerek hos bir etki yaratabilirsiniz. Tabi tirnaklari da unutmamak lazim, bu senenin modasi olan yesil ve mavi oje sürünüz (göz farinizla ayni renk oje kullanirsaniz hos bir uyum yakalarsiniz)vücudunuza da isiltili bir krem sürmeyi unutmayalim.

Herkese iyi yazlar dilerim.

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here