Cam Parçam

2
395
Merhaba can parçam
 
Yine ben geldim. kizma ne olur sensizlikten ölürken gidebilecegim baska kimsem yok benim. Cayir cayir yanarken, aldigim her solukta bin bir kere ölürken ben geldim deyip kapisina gidebilecegim kimsem yok. Mutlu musun veya iyi misin diye sormayacagim, çünkü biliyorum mutlusun iyisin. Ben iyi degilim can parçam ben iyi degilim yasam özüm. Öyle bir birakip gittin ki beni birak ayaga kalkmayi tas üstünde tas birakmadin, bir beton yiginina çevirdin beni. Kanlar içinde tedavisi olmayan yaralarla biraktin beni. Can parçam demistim ben sana ama sen benim içimdeki cam parçasi oldun her hareket edisimde her soluk alisimda daha derine indin. Öyle bir öldürdün ki beni bütün dünya ayakta alkisladi seni, alkislar arasinda cenazemi arkanda birakip gittin. 
 
Hiç mi aklina gelmiyorum görmeye bile tenezzül etmeden biraktigin cesedim hiç mi gözlerinin önüne gelmiyor. Öyle iste cam parçam yine ölüyorum, yine yaniyorum, yine sana yaziyorum. En kötüsü de ne biliyor musun ? Bu yazdiklarimin hiçbirini bilmeyecek olman.  
 
Bu son dedim her yazmaya basladigimda ve yine bu defa son diyerek basladim yazmaya. Biliyorum hiçbir zaman son olmayacak. Baska insanlarla kahkahalar atip mutlu görünsem de baskalarina seviyorum desem de hep kalbimdeki cam parçasi olarak kalacaksin. 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here