Can Özüme, Imlasi Düzgün, Içerigi Korkunç Mektuplar

10
411

  Nasilsin can özüm? Iyisin ya.. Gece rüyamda gördüm seni. Uyaninca içim hafiften burkuldu. Gözlerimi kisarak nasil gördügümü hatirlamaya çalistim ama pek basarili olabildigimi söyleyemem. Ama iyi degildin eminim. Bir derdin var gibiydi sanki.

  Ben de hiç iyi degilim biliyor musun? Tuhaf bir vicdan muhakemesi var içimde. Bunlari sana direkt söylemek isterdim ama.. Her neyse onu bosve sen simdi. Demek istedigim, gözlerim sikça doluyor su siralar. Insanlara bir kaç gün önce dogradigim sogana geç verilmis bir tepki olarak tanitip göz yaslarimi, sorularindan kurtulmak istiyorum. Ama bunun pek de mantiga uygun olmadigi gerçegine çaresizce boyun egip, bunun yerine dudaklarimi isirarak bu yersiz duygusalligi derinliklerime gömmeye çabaliyorum.

  Karar alma özürlüsüyüm ben. Yemek yemem , uykum geldigi için yatmam gerektigi gibi kararlarimin oldugu kümeye ilave edebilecegim eleman sayisi çok az maalesef! Su siralar kararlar almak istiyorum Kendi basima bir seyler yapmak, kesfetmek istiyorum kendimi. Hayat kendini tanimayinca hiç zevkli olmuyor gerçekten. Meselemiz bu degildi, nereden geldim ki ben buraya?!. Sadece.. Kendine iyi bak olur mu? Aglama! Ben senin aptalca bahanelerine inanmaya hazirim tabi de, gene de caninin acidigini bilmek.. Nasil denir, tuhaf?!. Böyle midem oldugu yerde takla atmis, bagirsaklarim diger organlarimi bogarmis gibi hissediyorum. Sah damarim firlayip gidecekmis gibi oluyor. Anlayacagin pek olumlu etkileri olmuyor üzerimde. Bu sebepten dolayi.. Kusura bakma, bencilligim üstümde. Bunlari duymuyorsun tabi o da ayri ya.. Hem biliyor musun Demet Sagiroglu dinliyorum su an.?

“Dün seni gördüm rüyamda..” Tam da bize uyuyor bak! Ama arnavut kaldirimli tas sokaklarda degildin.  Ben bu sarkiyi çok da güzel söylerim. E sen de seversin ya hani, bir gün belki.. Beni dinlemek istersin diye.. Neyse bosver. Hiç beceremem ben bu mektup isini, tarih hangi köseye yazilirdi onu da unuttugumdan yazmiyorum, cehaletime ver. Simdi son bir soruyla bitireyim o halde..

“Böyle mi olmali solmali sevgiler?..”

                                                                                         Daima senin..

                                                                             esra..

                                                                                   

10 YORUMLAR

  1. dostcan, böyle bir mektup bende istiyorum ona göre 😀 yalniz benimki acikli olmasin öyle :))

    saka bir yana, merakla okudum.."Böyle mi olmali solmali sevgiler?.." cümleye bakk yaa :)) gerçekten yüregine saglik..

  2. bu cümle bana ait degil yalniz:) ama ta içimde hissediyorum, bundan emin ol! senin mektubunu eline veririm, ya da yollayabilirim:) bu arada basligi teki kabul edelim ya, imlasi düzgün içerigi korkunç mektup yigini yapmayi düsünmüyorum:)sagol canim dostum:)

  3. dostcum, sagol.sebebi nedir o tebessümün biliyorum galiba. araliksiz biseylere çarpip duran bir sakarin ve belki acizin dilinden yazildi:)( o ben oluyorum)

    ablacim, için cizz etmesin:( ben hep samimiyim, bilmiyor musun:P

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here