Canim Yaniyor Anne

0
88
Canim yaniyor anne çok canim yaniyor. Hem de hiç olmadigi kadar canim yaniyor. Her seye çare bulan sen buna da bulsana hadi. Son günler de çok konusuyosun demistin bana birisi senin üzerinde çok etki birakmis dedin geçenler de aslinda kimin oldugunu da biliyordun da neyse.

Mutlu görünüyorum ya ben hani sürekli gülümsüyorum ya aslinda hiç mutlu degilim. Gülümseyislerim hep bosuna kimse anlamasin diye etrafa gülücük saçiyorum.Çogunlukta anlamiyor zaten gülümsüyorum mutlu saniyorlar. Eve gelip gizli gizli agladigimi bilmiyorlar öyle ya nereden bilecekler ki. Basimi yastiga koydugum da gözlerimden düsen yaslari kim nereden bilsin!
Göz yaslarimin yüregimi delip geçtigini nereden bilsin. Sen biliyor musun peki Anne sen haberdar misin acilarimdan. Yoksa sen de digerleri gibi herseyden habersiz misin? Ben kötüyüm anne çok kötüyüm seni, babami, kardesimi çok seviyorum anne, iyi ki varsiniz. Siz de olmasaniz ne yaparim bilmiyorum, ha bir de son günler de egleniyorum falan ya eve gelince yine içime bir mutsuzluk, huzursuzluk çöküyor. Bundan sonra daha çok kendime vakit ayirip eglencelere gidecegim eve kapanmayacagim eskisi gibi.
Merak etme anne ben bunu da atlatacagim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here