Canima…

2
342
Kendine iyi bak sevdigim, kendine mukayyet ol, sakin üsüme ! Disari çikarken kalin giyin tamam mi? Üsütüp hasta olursan içim aciyacak biliyorum. Hep aklim sende kalacak varsin olsun ben aci çekerim ben hastalanip üsürüm senin için sen sevgi dolu yüregini sicacik tut ben her seyimi o sevgine adadim dur durak bilmeyen bu sancilar her gün canimi yaksa yüregimi daglasan da sen kendine iyi bak..
Ben hala anilarimizdayim sevdigim, biliyorum bu mektubu okurken yine bana kizacaksin çünkü hala hayallerle umutlarla yasamaya çalisiyorum. Rüzgarda dagilan saçlarinda o sahilde elini tuttugum siki siki yürüdügümüz yerdeyim… sahilde.. Beni ararsan kimsesiz bir garip gibi o sahildeki banklarda olacagim bir gün hayattan yasamdan bikmis ucube bir dilenci görürsen sakin horlama belki de o benim her zaman acidigin gibi aci bana ve sadece bir sadaka ver. Sakin horlama bende bir garip kulum çünkü. Benimde sevgiye ihtiyacim var sen hissetmesen de… Aslinda biliyor musun sevdigim seni bana deniz degil de bos sigara paketlerim anlatacak bundan sonra ” Sasirma ” birakmistin hani sigarayi dedigini duyar gibiyim. Evet birakmistim yikilmadan içmeyecektim hem rahmetli annemi hem de seni kaybettigim o aksam var ya! Iste o aksam yikildim tükendim ben ve o boslukta yakaladi beni o zehir ve ben o zehri her gün Içime çekiyorum ve her çektigimde biraz daha tükeniyorum….
Sevdigim canim elinle itip hor güdügün sevgide biz neler yasadik ne olur bir kerecik düsün. Kaçamak bulusmalarimizi hatirlarmisin bilmem! O bulusmalar o anlar benim her seyim ve ben hala o anlari yasiyorum sana simsiki sarildigim o anlardayim. Hani su dogum günü pastasinin en mutlu animizi böldügü an ben sanki bölünmemis gibi devam ediyorum hayallerime. Yalnizligi sensizligi hiçbir zaman beklemiyordum ama kaderimde bu da varmis her seye boyun egdigim gibi buna da egdim sevdigim. Biliyorum sen her seye evet dememe de kiziyorsun ama ne yapabilirim ki Yüce Rabbim beni böyle yarattiysa. Bana biraktigin tek sey koca bir yalnizlik ve simdi sensizligi yasiyorum yalnizlik soguk gelecek soguk anilarimda üsüyor artik sen yoksun diye. Nefesiyle koynuma giren içimi saran tek sey yalnizlik evet geriye kalan sadece bu ve ben ona da sarilacagim her seye sarildigim gibi. Buz gibi titreyen bedenimle ve benligimle. Aci dolu tüm sözlerinden sonra yapabilecegim tek sey bu… Ben bunlari yasarken birden sicak bir tebessüm uyanacak senin içinde uzun zamandir gerçeklerde göremedigin tebessüm o tebessüm senin gülüsün sevdigim. Her sey senin bir gülüsün için.
Rüyalarim da hayallerim de baktigim her yerde sen varsin ve seni unutturacak hiçbir sey yok bana o tebessümü ve masumiyeti hiçbir sey unutturamayacak. Ve simdi senden son kez istiyorum karanlik rüyalarima bir mum isigi ama sanma ki bu mum isigi bana yetecek. Yetmeyecek gün isigi diyecegim yildiz diyecegim yada dolunay ama her sey karanlik oldu. Hayir ben günes istiyorum! Birlikte sicacik sevgimizle aydinliga çikmak için herkese her seye tüm dünyaya inat iste biz böyle sevdik diyebilmek için istiyorum. Bana geri döneceksen her seyinle dön ayrilmak için degil gerçekten sevmek hayati paylasmak için dön. Yada bas basa birak acilarimla yalnizligimla sen diye sarildigim soguk gecelerle bas basa birak Asla senden baska kimse olmayacak. 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here