Çekirdek…

4
161
Tam on dakika yirmi üç saniyedir çekirdek çitliyorum.
Bu ikiyüz doksandokuzuncu çekirdegim. Çit çit çekirdek. Aklimdan gitsin diye yapiyorum. Ama yok gitmiyor. Niye gitmiyor? Bilmem. Her sey olur bu hayatta. Olmaya da bilir. Olur ama mesela o her sey herkesin hayatinda olmaz. Bir zamanlar ne kadar da çok üzülmüstüm. Üçüncü tekil sahislardan nefret ediyorum! Seni hislerimle mat ettim.
Bu çekirdekler en büyük destekçim. Bir röportaj vermem icap ederse ki niye etsin o da ayri bir muamma diyecegim ki çekirdekler bana yardim etti.
Ah çekirdek vah çekirdek!

4 YORUMLAR

  1. Sen satranca mi basladin ne? böyle kimil kimildak mat mat deyip gözümüze sokuyosun 🙂

    Çekirdekler de zemin oluyor 🙂 kabak, ay çiçegi… Bu isin sirri findik yemekten geçer 🙂

    yinede keyif aliyorum yazdiklarini okumaktan. "tümus" bezimi çalistiriyor:P

  2. Yok bebeyken satranç oynarken mat etmek zor oldugu için ben de yasayarak mat etmeye karar verdim.Bir dahaki sefere findikla ilgili yazacagim öyleyse, mm findikli çikolata.Bu arada çok sevindim keyif almana 😀

  3. Keyif aliyorum zira, tarz, tavir kendine özgü yazilari seviyorum. Abuk bisi bile olabilir son yazdiklarin gibi mesela, ama abuk olmasi önemli mi? Hayir degil. Birazda alingan olmasan 🙂 findikli bitter çikolata, harikulade…:)

    Tamamdir. Adini findik koydum haberin ola:)

  4. Ben mi alinganim :O Soka girdim oradan çiktim migrosa kostum.Abuk olmasi baskalarina göre önemli aslinda ama ben pek umursamiyorum orasi ayri 😀 Findik güzel bir isim aslinda… 😛

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here