Deliler de Delirir

6
151

Ah be deli hep zorlu yollarin kadini olmak zorunda misin?

Hüzün misra misra islenirken gönlüme, bu nasil bir kara talihtir.. Zalim bir düsman gibi sürekli elinde hançerle bekleyen bir hayat var. Paçalarima yapismis keder uçuruma çekiliyorum. Yuvarlanirken aldigim yaralarim ohoooo bagrim koca koca yariklarla doldu tasti. Sonra isin yoksa dinle dur “ vay yine mi kader ama artik yeter”. Bende var evet artik pes ettim mutluluk diye bir duyguyu birak beklemeyi kelime lügatimdan tamamen kaldiriyorum. Hiç degilse bilmedigim tatmadigim bir seyi beklemekten de yorulmam öyle degil mi?

Bu yalnizlik çok da çirkin ha söyleyeyim.Öyle yalnizlik büyütür v.s  gibi büyük laflar etmeyecegim agzimin payini çoktan aldim.Yalnizlik  sarkida da dedigi gibi “önce büyütür sonra çürütür” evettt katiliyorum.Tipki öyle önce olgunlasiyorsunuz  belirli mertebeye ulasiyorsunuz göya ama sonra için çürüyor.Sesin kesiliyor önceleri yavas yavas çöküyor agirlik omuzlarina aldirmamaya çalisiyorsun ama bir süre sonra ayna da gördügün suret bile sana yabanci gelmeye baslayinca EYVAH desen de is isten geçiyor.

Iyisi mi mutlu olmak için artik bosa kürek çekme isini bir kenara birakip ani yasa (an da hiçbir sey yok ama sen yine de yasa) modunda biraz da olsa tutunacak bir iki dal bulup takilmaya devam ediyoruz. Neyin kafasini yasiyorsam su an farkli deryalara daldim. Bir an önce toparlanip isime geri döneyim sevgili günlük J Hiç günlük tutmadim bu isin mizahi yani çok canim sikkin ya. Ha bir de özledim hepsi bu…

6 YORUMLAR

 1. Ha birde diyip özlemi araya sikistiran ruh hali, sanki özleminden yazmis tüm bunlari…:)))

  Kagittan kayiklarla denizler geçilmiyor
  Kilitler açilmiyor
  Bu Can seni çok özlüyor

  Gözleri tavalarda cezasi ne bilmiyor
  Sigarasi sönmüyor
  Bu Can seni çok özlüyor

  Gözlerinde göz yasiyla
  Yalnizligin ortasinda
  Yalvariyor allahina
  Bekliyor hala

  Yer kalmamis duvarlarda
  Gün sayiyor dalgalarla
  Ölümüne sevdasiyla bekliyor hala

  Bi Can seni, bi Can seni sayikliyor
  Demir kapi, demir kilit
  Bükülmüyor açilmiyor

  Bi Can seni, bi Can seni sayikliyor
  Demir kapi, demir kilit
  Bu Can sana kavusmuyor

  Bir Kayahan Sarkisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here