Dinleyin Bayim

0
297
  Yoruldum ben artik. Gitmekten , her seyi herkesi arkamda birakmaktan. Hani beni o çok iyi taniyan insanlar; bunu niye bilmiyorsunuz ? gitmesi gereken sizken neden ben gitmek zorunda kaliyorum ? ! Bu kadar mi korkak o lanet yürekleriniz ! ? Hani hepiniz beni düsünüyorsunuz ya sözde, hani beni kirmak istemiyorsunuz ya. Beni gitmeye mecbur ederek zaten milyonlarca parçaya bölüyorsunuz. Öyle çok yara aldi ki yüregim, bu yaralara ragmen sizin o aptal yüreklerinizden daha cesur; parçalanmak, yok olmak pahasina gitmeyi seçebiliyor sirf siz kirilip üzülmeyin diye. Ulan herkes mi mecbur birakmak zorunda beni gitmelere ? ! Yine hakli çikti o adam . Sen gitmelerin kadinisin demisti bana, yine hakli çikti. Nasil bu kadar iyi tanimisti ki beni. O sözlerin bir de devami var üstelik .. Bilmek ister misiniz bayim ? Istemeseniz de söyleyeyim ben . Sonuçta beni dinlemek için varsiniz bugün bayim. Sen gitmelerin kadinisin.Kirilacagini üzülecegini bilsen de, hatta yok olacak bile olsan karsindaki insan üzülmesin diye gidersin. Onu kirmak yerine kendini yok edersin. Onun için sen gitmelerin kadinisin. Evet bayim tam olarak böyleydi sözleri, sesi hala kulaklarimda çinliyor.
 
  Ben ne yaptim da bunu yasiyorum bayim ? Sevdigimden bile gitmek zorunda kaldim. Hiçbir sey yokmus gibi kapiyi açip gittim ve ben iyiyim dedim, oysa ayakta durmaya mecalim yoktu. Susmayin bayim susmayin. Konusmayacaksiniz madem hiç degilse suradaki çakmagi uzatir misiniz ? Ancak sigarayla kalkarim bu gitmenin altindan, kalkamam da iyiyim ben diyebilirim ancak sigarayla.
 
  Cesurum ben bayim. Yok olacagimi, parçalanacagimi bile bile gidecek kadar cesurum bayim. Basinizi sisirdim sizinde. Bana müsaade gitmem gereken çok yol var daha … 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here