Dört Büyük Futbol Takimi Sahada, Fanatikleri Sanal Tribünde – Holigangame.com

7
298

Bu tribünde binler degil, milyonlar var…
Futboldaki ezeli rekabet, sanal alemde milyonlarca kisilik tribünlere tasindi. Dört büyüklerin sampiyonluk heyecani yesil sahalarda sürerken taraftarlar saha kenarindan sonra sanal alemde de tribünlerdeki yerini almaya basladi.
Ocak 2009da hizmete giren HoliganGame.com, “taraftar” kavramina yeni bir boyut kazandiriyor. Taraftarlar, sadece yesil sahalarda degil HoliganGame.comun sanal tribünlerinde de takimlarini destekliyorlar.Taraftar ruhu ve egilimlerinin dikkate alinarak hazirlandigi, internet üzerinden ayni anda binlerce taraftarin online olarak oynayabilecegi bir oyun olan HoliganGame.com, NetMagic tarafindan hazirlandi.

Bir fanatik HoliganGame.comda ne yapar?
Öncelikle takimini seçer ve tribündeki milyonlarca kisi arasinda yerini alir. Oyuna basladiginda belirli kurallara göre sanal para ve tezahürat hakki kazanir. Tezahürat hakkini rakip takim taraftarlarina “çemkirmek” için kullanir ve gücü oraninda kasasina para kazandirir. Basarili tezahüratlarla güçlendikçe seviye atlar. Daha çok para kazanan taraftar, genel merkez seviyesini yükseltir, taraftar tipleri yetistirir ve seviye atladikça rakip takim taraftarlarina daha çok ve daha basarili bir sekilde çemkirir.

Çemkir, kazan
Ezeli rekabeti sanal aleme tasiyan bu oyunda heyecan hiç bitmeyecek. Ilk kullanicilarina iPhone 3G ile “hos geldin” diyen HoliganGame.com, önümüzdeki günlerde çikacak olan mobil versiyonu ile de taraftarlar arasinda tam bir aliskanlik yaratacak. 20 Ocak – 20 Mart arasinda HoliganGame.comda tribünlerde en çok çemkiren ve en çok para kazanan kisi iPhone 3G kazanacak.

7 YORUMLAR

  1. Sanal alemde en çok tezahürati yapan Galatasaray taraftari önde gidiyor…

    Futboldaki ezeli rekabeti, sanal alemde milyonlarca kisilik tribünlere tasiyan HoliganGame.comda heyecan sürüyor… 4 büyüklerin sampiyonluk heyecani yesil sahalarda sürerken taraftarlari da saha kenarindan sonra sanal alemdeki tribünlerde de yerini aldi.

    Ayni anda binlerce taraftarin online oynadigi bir oyun olan HoliganGame.comda Galatasaray taraftari burun farkiyla önde gidiyor. Taraftarlarin tezahürat yaparak puan kazandiklari ve güçlendikleri oyunda, en çok tezahürati yapan Galatasaray taraftarlarinin hemen arkasindan Feneberhçe taraftarlari geliyor. Besiktas ve Trabzonspor taraftarlari ise onlari takip ediyor.

  2. Var da, önde giden takim bu ama 🙁 , ikinci sirada Fenerbahçe, üçüncü sirada Besiktas ve son olarakta Trabzonspor taraftarlari geliyor. En çok çemkiren su an için Galatasaray taraftari, yapacak bisey yok…:))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here