Dostlarim

5
609
Çoook zengin biriyim ben! Öyle dostlarim var ki; mutlu oldugum, sevincimi, üzüntümü paylastigim…

Dostlarimdan birinden gelen bir e-posta beni çok etkiledi. Dostluk böyle birsey zaten, en güzel duygulari ve bütün güzellikleri onlarla paylasmak ve onlar için, herseyin en iyisini istemek. Belki olura incinsen bile, onlardan vazgeçmemek.
Çünkü bu hayatta sirtini dönebilecegin dost çok az… Buldugunda da, kaybetmemek için herseyi yapmali insan. Bazen kendi ailelerimizden daha yakin, sirdas. Eger dostunu seviyorsan hatasiyla, sevabiyla sevmeli insan. Dostum dediysen eger, sana naz yapmasina, bazen kapris yapmasina izin vermeli, omzunda aglamasina, çosku ve sevinçlerini birlikte doyasiya yasamasina, bazen sadece dinlemeye izin vermeli, çünkü gerçek dost; güvenilir bir siginaktir. Sana asla!!! zarar vermeyecegini bilirsin. Bilirisin ki gögsünde herzaman yer vardir. Zor anlarinda hizir acil, mutlu anlarinda deniz derya, olduki bir konuda takildin o zaman büyük bir ayna.
Iste dostluk böyle bir sey, kocaman içi içine sigmayan sicacik bir yürek.
Iyiki varsiniz dostlarim, iyiki varsiniz.
 

Sevgiyle kalin sizleri çok ama çok seviyorum =)

5 YORUMLAR

  1. Dost… Bu dört harfi bir araya getirmek o kadar zor ki…

    Bombos ugraslar pesinde kosmak yerine, dostlar edinilse, içimizdeki huzuru kesfedebilsek keske…

    Annem sen benim en yakin dostum, içimdeki huzurumsun…

  2. Evet ben de zenginim…çünkii dostlarim var..üzüntümü sevinçimi herseyimi paylastigim dostlarim.. Emel hanim ellerinize saglik sevgiyle kalin mutlu kalin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here