Elbet Bir Gün Bulusacagiz ..

1
329

Inan o kadar inanmak istiyorum ki buna, elbet bir gün bulusacagimiza..

Yüregimin en sevgili yerindeki sevgilim.. Nasil geçecek sensiz dakikalar, saatler, günler, aylar ve isin en acisi bir ömür bir hayat. O çok sevdigim ellerini öpmeden, kaderini arartmayan o kara gözlerine bakmadan, güzel yüzüne dokunmadan, saçlarini oksamadan, omzuna basimi yaslayamadan nasil geçecek bir ömür?

Bütün günahlarini, acilarini, sirtindaki yükleri paylasmaya, acilarina ortak olmaya okadar hazirdim ki. Gülmek sana ne kadar yakisirdi, kahkalarin bütün seslerden daha güzel gelirdi. Simdi sadece çaresizlgini görebiliyorum. Sende benim gibi bir mucize bekliyorsun. Ne dersin, mucizelere inanalim mi sevgilim ?

Ben doyamadim ki sana, hem zaten doyamamda. Yaninda olmaya, sana sarilmaya, kokunu içime çekip öpmeye, sana bakmaya doyamamki. Simdi nasil eksigim anlatamam. En az senin kadar eksigim.

Elimden, ayaklarimdan, dilimden hiçbir sey gelmiyor acilarini dindirmek için. Ve ben, sen aci çektikçe daha da çaresiz bir hal aliyorum. Dayanamiyorum sevgilim. Seni böyle görmeye dayanamazken seni görmemeye hiç dayanamiyorum.

Inanalim sevgilim. Mucizelere inanalim. Ve biz herkezten daha sansli olalim.

Elbet bir gün bulusalim…

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here