En Seçmece Tweetler – En Güzel Twitter Laflari

4
303
Twitter artik ilk çiktigi zamanlardaki gibi “su anda bunu yapiyorum, bunu ediyorum” platformu degil. Çok degisti… Simdilerde o tür seyleri yazanlari aninda sopayla kovaliyor millet. Twitter günümüzün en büyük fikir ve tespit platformuna dönmüs durumda. Bu yazisi dizisinde bu tweet’lerden örnekler bulacaksiniz, umarim hosunuza gider. Basliyoruz: 

@PuCCaa Allaaskina su küçük sirlar kizlarini kina gecesine giden Muallâ teyzem gibi giydirmeyin.

@hoanes tam yutupa girmistim kapadilar. içerde kaldim. deminden beri komikli, kazali, kedili videolar izliyorum, kapanmiyo. sinirlerim bozuldu lan.

@zihinselorgazm SonDakika! Isviçreli bilim adamlari Descartesin “Düsünüyorum öyleyse varim” sözünden yola çikarak Demet Akalinin olmadigi sonucuna ulasti!

@AhmetSelcukkk Mr. and Mrs. Brown bosanma karari aldi. Ingilizce ögretmenleri sokta.

@olmadikacariz Ay Yapimin dizilerini (Yaprak Dökümü, Fatmagül…vs) izleyenler; size öldügünüzde kabir azabi yok rahat olun. Yeterince çektiniz bu dünyada

@mehmettez 30 Ekim Youtubeun kurtulusu.

@tzr Amerikada da çocuk dusa girdiginde, anne mutfaktaki çesmeyi açtiginda dustaki su azaliyor mudur acaba?

@cizenbayan iyi insan yoktur, henüz çikarlarinizin çatismadigi insan vardir.

@ceriLevis oglunun her sevgilisine gelinim diyen anne…oglunun iliskilerinin bitmesinde senin de payin var…yapma,etme…burcu de, esra de, ayse de

@ceriLevis FLAS ! pazartesi sendromundan bahsedilmesinin yasaklanmasiyla beraber ülke genelinde kapanmak zorunda kalan radyo sayisi 6 bine yükseldi !

@acimasiztweet Haftanin günleri; Ezeltesi, Öyle bir geçer Sali ki, Çarsamba Dökümü, Persembenin Suçu Ne?, Cuma Yelleri, Küçük Cumartesi, Ask Bir Pazar

@bloodcolic Bakkalda 10 kurus eksigim çikti cebimdeki sakizi uzattim, afalladi.Gün intikam günüdür bakkal amca !

@ceriLevis sevgili kadinlar; parali, kültürlü, akilli, romantik, yakisikli ve evlilige can atan birini istediginizi biliyorum… Yok öyle biri, iyi geceler.

@allahcc gastecc: silah edinme yasini 18e indiren hükümet, yumurta alma yasini 20ye çikardi.

@mervelimon Nikah kiyildiktan sonra alkislar arasindan sesini duyurabilecek kadar yüksek sesle AYAGINA BAS!!! diyen kiz. Ne gereksiz bir azim bu?

@plndnz Kadin kapris yapip alinganlasiyorsa sorun yok: Bir çözüm aradigini gösterir bunlar. Bil ki asil sorun, sustuklari zaman baslar.

@mrsbaros Paris manzarasinda sarabini içenler, Barcelonada yemek yiyenler,NYda eglenenler var. Lütfen bana esitlikten bahsetmeyin, tesekkürler.

@olmadikacariz reytingler: öyle bir geçer zamanki %21, hanimin çiftligi %31, fatmagül %36… güya hepimiz belgesel izliyor, dünyayi kurtariyorduk

@aayybbeenn adaletsiz dünya. Birisi uçagim hazir mi diye sorar digeri abi 10 kurusum eksik binebilirmiyim diye.

@mrsbaros yil 2010 ve hala azeri kanalini açip onlarin sivesine gülen insanlar var

@TwitDayi Takim elbiseyle gittigimde “siz”, sporken “sen” diyen tezgâhtar! Nasrettin Hocanin kürkünü islatip onunla döverim seni!

@MetinUca Hangisi daha zordur kosarak jaguar hizina ulasmak mi? Yoksa jaguarli ogrenci temsilcisinin parasiz egitim icin konusma yapmasi mi

@CilekLiSakizZ Beni ne doktorlar, mühendisler istedi diyen kadinin olayini çözdüm. Doktor dedigi Ferhat Göçer, mühendis dedigi Ajdar

@handekuday rte: “tiksirincaya kadar içiyolar.” sana ne arkadasim; eski sevgilimiz misin, içip içip sana mesaj mi atiyoruz?

@littleiv3 Akbilin bos oldugunu belirten doodoodooot doodoodooot sesi yerine fakir bu ibne, parasi yok bunun dese makine daha az utanirim

4 YORUMLAR

  1. Uppss!!

    "@plndnz Kadin kapris yapip alinganlasiyorsa sorun yok: Bir çözüm aradigini gösterir bunlar. Bil ki asil sorun, sustuklari zaman baslar."

    takibe deger, isi çözmüs bu vatandas:))

  2. Ups!!

    "@plndnz Kadin kapris yapip alinganlasiyorsa sorun yok: Bir çözüm aradigini gösterir bunlar. Bil ki asil sorun, sustuklari zaman baslar."

    takibe deger, isi çözmüs bu vatandas:))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here