Engel Olamadigim Duygu Seli – Ayrilik Acisi

0
226
Bugün yine dayanamayip mesaj attim ona ama digerlerinden farkliydi kirgindim ve bunu tamamiyle mesaja yansittim. Cevap atma dedim kendine iyi bak dedim. Ben bakamiyorum sen bak diyemedim. Seni seviyorum dedim.. Gitme hep benimle kal diyemedim çünkü bu kez kalbim çok kirilmisti ne git ne de kal demeye gücü yoktu.

Dalgindim bu aralar çogu seyi yarim ve ya yanlis yapiyordum farkinda olmadan. Birden kahkahalarin ortasinda buluyordum kendimi çogunlukla da yalnizdim ve gece basimi yastiga koydugum da gözyaslarimdan alikoyamiyordum. Engel olmak ne haddime akip gidiyorlardi. Kimse bilmiyordu nereden bilecekti bilseler de ne yapabileceklerdi.
Canim yaniyordu. Yüregime her gün daha büyük korlar düsüyordu.Disaridan umursamaz görünüyordum böyle görünmek zorundaydim. Ve daima böyle görünecegim de. En nihayetin de güçlü olmak zorundayim. Kalemime aldigim her konu hayatimda ki yap bozlardan birer parçaydi… Yazmak kesinlikle bana iyi geliyordu hemde çok iyi. Çünkü onunla iyi dertlesiyordum beni anliyordu,duyuyordu… Belki hissedemiyordu hisleri yoktu… Zaten bugüne kadar beni hisseden tek kisi oydu. Uzaktan da olsa hissediyordu artik hissetmiyor mu acaba. Ya o da hislerini kaybettiyse. Neyse hayatima onsuz devam etmek zorundayim ve kalbimi güçlü kilmak için elimden geleni yapmaliyim.
Hayat herseye ragmen devam ediyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here