Eski CD Ve DVDlerinize Talibim – Bir Kisisel Geri Dönüsüm Filmi Projesi

2
306

Merhabalar,

Öncelikle herkese geçtigimiz yilin temmuz ayi içerisinde freecycle Istanbula gönderdigim e-postayi hatirlatmak isterim.

Herkese merhaba,

Birkaç ay içerisinde seyircisiyle bulusmasini hedefledigim ve kisilerin kisisel geri dönüsüm dönemlerini konu alan bir sinema filmi üzerinde çalisiyorum. Bu filmin tanitimi ve dvd satisi dahilinde, eski cd ve dvdler kullanarak gece lambasi üretilmesini ve bu lambalarin satisindan elde edilen gelirin zihinsel özürlülerle ilgili faaliyetlerde bulunan kurumlara vakiflara bagislanmasini amaçliyorum.

Siz sevgili Renklidergi üyelerinden ricam su..

Evinizde, isyerinizde; kullanmadiginiz, bozuk, çizik, defolu, promosyon olarak verilmis, vs cd ve dvd varsa lütfen atmayin. hatta mümkünse çevrenize de haber verin ki cd ve dvdlerin çöpe atilip dogaya karismasina hep birlikte engel olalim..

Bu projeye katkida bulunmak isteyenler lütfen iletisim bilgilerini bana ulastirsinlar ki ben de proje lambalarin üretim asamasina geldiginde kendileriyle iletisime geçip istanbul içindeki cd ve dvdleri toplayayim. diger sehirlerdeki arkadaslardan da göndermelerini rica edecegim. bu arada, grubun baska illerde de faaliyet gösterdigini biliyorum; üyeler arasinda diger illerdeki grup üyeleriyle iletisim halinde olan varsa ve bu mesaji onlara iletebilirse çok sevinirim.

Eger moderatörler uygun görürse, grubun internet adresini ve logosunu filmin sonundaki tesekkür listesine eklemeyi ve 100 adet cd/dvd ve fazlasini gönderenlere de filmin orijinal dvdsini ve bir tane de lamba hediye etmek istiyorum.

Ilginize tesekkür eder, hepinize iyi geri dönüsümler dilerim..

Aksel Kamber

Bu e-postanin üzerinden geçen 8 ay içinde projemiz agir agir ilerlemeye devam etti ve su anki durum itibariyle filmin montajina önümüzdeki haziran ayinda baslanacak.

su ana yaklasik 4000 cd ve dvd biriktirebildik. Oldukça hatiri sayilir olan bu rakami projemize katkida bulunmak istedigini belirten siz sevgili Renklidergi üyeleri sayesinde daha da artirmayi ümit ediyoruz.

önümüzdeki hafta içerisinde, elinizde olan cd ve dvdleri toplamak üzere, projemize katkida bulunmak isteyen atilla taninmis isimli arkadasimiz, sizlerle temasa geçecek. Bu e-postayi kendisine de gönderiyorum. arzu edenler atillaya ati_mati@hotmail.com adresinden veya 0536 339 50 54 numarali telefondan ulasarak önümüzdeki hafta içinde cd ve dvdleri ne zaman ve nereden alabilecegini söyleyebilirler.

Lambalarin üretim asamasina geçinceye kadar cd ve dvd biriktirmeye devam edebilirsiniz. muhtemelen önümüzdeki sonbaharda buna benzer bir organizasyon daha yapacagiz.

Herkese tekrar tesekkür eder, iyi günler dilerim.

Aksel Kamber

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here