Facebooka Googledan Rakip – Google Plus – Google Arti – Google+

7
175
Evet Google Abi yine yapti yapacagini. Orkut ve Buzzdan sonra yasanilan hayalkirikligindan sonra nihayet dise dokunur bir rakip çikarmaya karar vermis görünüyor, Facebook karsisinda.
 
google4,google plus,google artiNedir, necidir, nasil bir seydir bu diye merak ediyorsaniz da, birazcik daha beklemeniz gerekecek. Çünkü an itibari ile https://plus.google.com adresinden ulasabileceginiz servis henüz deneme asamasinda, yani test sürüsünde. Dolayisi ile herkesi kabul etmiyorlar. sadece özel olarak davet ettikleri kullanicilar ile sistemi deniyorlar.
“Ben o kadar bekleyemem, yok mu yapacak bir sey?” “Google türkiye müdiresi bizim komsunun hala kiziymis kesin ondan koparirim davetiye…” 
diye kültürümüze has davranislar sergilemeye kalkmayin. En iyisi hiç bir sey yapmadan beklemek yerine https://plus.google.com adresinden Beni haberdar et lütfen, noolursun, yalvaririiiimmm/ adresine tiklayip beklemeye geçebilirsiniz.
Bu da mi yetmedi? Google yine bos durmamis ve henüz test asamasinda olan servisin Türkçe yardim bölümünü çoktan olusturmus (Tesekkürler Google abi, türkçeye verdigin önemin farkindayiz…) 
Genel bakis, Ayrintilar, bölümlerinde en azindan kafanizda canlandirabileceginiz kadar detay mevcut.
herkesin dilinde olan ayricaligi ise video-sohbet odalari. Feyspukta olmayan videolu sohbet özelligi Google+da olacakmis.
Son olarak eger buradaki okuyuculardan önce davetiye edinecek olursam da yorumun da davet istedigini belirtenlere itinayla gönderecegim davetiyelerini. 
Haydi google+ görelim bakalim seni de… 

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here