Farkindaliklarimiz Ve Biz…

2
304

Farkinda miyiz mutluluklarimizin…

Bize keyif veren anlarin oldugundan, en ufak mutluluklarin bir partiye bir tebessümün kocaman bir kahkahaya dönüstügünden ve bu mutluluklari paylasmanin bizlere keyif verdiginden..

 

Farkinda miyiz sevinçlerimizin…

Monoton hayatimiza keyif kattiginin, gelisi güzel yasadigimiz hayati renklendirdiginin, en

ufak seylerden mutlu olmayi bilmenin, baska insanlari mutlu edebilmenin keyifli yönünü hissetmenin ne denli eglenceli oldugundan..

 

Farkinda miyiz dostlarimizin…

Sirlarimizi paylastigimiz, gönüllerimizi açtigimiz, can bildigimiz, hayatimizda en önemli yeri isgal eden, gönül birligi yaptigimiz, dertlestigimiz, aglastigimiz, beraber üzülüp beraber mutlulugu paylastigimiz, asla kirmak istemedigimiz, asla üzülmesine razi olmadigimiz, hep iyiligini istedigimiz ve fedakarca davrandigimiz insanlarin hayatimizda var oldugundan..

 

Farkinda miyiz yalnizligimizin…

Evden ise isten eve gelen, sosyal olmayan, hiçbir faliyete katilmayan, güçsüz, ruhsuz, huzursuz, mutsuz oldugumuzdan.. Yalnizligi sevmeye baslamaktan, yalnizligi mutlu olma sebebi saymaktan, yalnizligi çok matah bir seymis gibi övmekten ve yalnizligi tavsiye ettigimizden…

 

Farkinda miyiz hedeflerimizin…

Inandigimiz dogrultuda yasadigimizdan, plan program üzerinde bir hayati tasarladigimizdan,

her seyin tek düze olmasindan sikildigimizdan, hedeflerimize ulasmak için bir çok duyguyu yerle bir ettigimizden, sevincimizin ve mutlulugumuzun sadece hedeflerimize ulastigimizda olacagini düsündügümüzden,  bu hedefe ulasmada hiç bir engel tanimadigimizdan, güçlü olmak için zamanimizdan harcamadigimizdan ve gözümüzün kararmasindan..

 

Sanirim farkindaliklarimizin listesi çok uzayacak, kisa ve öz olmasina dikkat ettim, buradaki ifadeler tamamiyle sahsi görüslerimdir, dogrulugu ve yanlisligi tartismaya açiktir, ama sunu biliyorum ki “mutluluklarimiz, sevinçlerimiz ve dostlarimiz” iste bu hislerin degerini sadece kaybettigimizde anliyacagiz..

 

Naçizane sizinde var olan farkindaliklarinizi bilmek istiyorum, bana katkida bulunursaniz sevinirim.

 

Saygilar

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here