FB Video: Facebook videolarini iPhone üzerinde izleyin

10
350
Apple, iPhone üzerinde Adobe Flash uygulamasinin çalismasina izin vermedigi için harici uygulama olmadan Facebook üzerindeki videolari izlemek ne yazik ki mümkün degil. Facebookun iPhone için kendi hazirladigi uygulama da aslinda beklendigi halde video gösterimini ne yazik ki desteklemiyor. Bu sebeple sizin için FB Video uygulamasini hazirladim.
 
FB Video, Adobe Flash gerektirmeden facebook videolarini izlemenize olanak saglar. Bu uygulama ile Facebooka yüklenmis veya Youtube üzerinde bulunan videolar izlenebilir. Oynatilabilecek videolar uygulama üzerinde Facebook oynatim tusu ile belirtilir.
 
iPhonenun ekrani küçük ve hafizasi sinirli oldugu için bilgisayardan Facebooka girdiginizde gördügünüz site degil, iPhone için özel olusturulmus daha kolay ve hizli gezinti yapabileceginiz özel Facebook sayfalarini görürsünüz.
 
Uygulamanin Türkçe ve Ingilizce iki sürümü var, henüz Türkçe sürümü Apple tarafindan onaylanmadigi için Ingilizce sürümü sunuyorum. Her ne kadar uygulama Ingilizce de olsa, Facebook birçok dili destekledigi için uygulama açildiktan sonra Facebook dilini degistirmeniz mümkün.
 
 
Uygulama App Store üzerinde 1.99$ ücretle satilmaktadir, indirmek isterseniz asagidaki adresi kullanabilirsiniz:
 
 
 
Üye olup, bu konu için yorumunda uygulamayi denemek istedigini söyleyen ilk 5 kisi için promosyon kodu hazirladim. Üye olurken belirttiginiz e-posta adresine gönderilecek olan bu promosyon kodu ile uygulamayi ücretsiz indirebilirsiniz.

10 YORUMLAR

  1. ahhaaaa çok güzel olmus 23 Nisani temsilen konulan resimler:) yarin bende gidicem kutlama yapmaya hehee yasasinnnn 23 NISAN nese doluyor insan :PPP

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here