FIFA 2010 Dünya Kupasi Kimin Olacak?

2
214
Var mi fikri olan? Hollandanin rakibi kim olacak acaba? Almanya mi, yoksa Ispanya mi? Gerçi bu konuda, yani maçin sonucunun ne olacagi konusunda  çok saglam! tiyolar da yok degil hani.
Haberlerde denk gelmissinizdir. Almanyada bir ahtapot maç sonuçlarina iliskin tahminlerde bulunuyor. Sevgili Falci Ahtapotun yiyecegi önüne o gün maç yapacak ülkelerin bayraklari yapistirilmis kutularda sunuluyor. Falci ahtapot o günkü mönüsünü hangi kutudan yemeye baslarsa o maçin galibi o kutudaki bayragi olan ülke olacak deniyor.
Kaldi ki simdiye kadar olan Fifa maçlarinda pek de hüsrana ugratmamis sevenlerini. Kendisi de almanyada yasayan sevgili Falci Ahtopotumuz Almanya – Ispanya maçi neticesini Ispanyadan yana yanitlamis.
Simdi herkes  bu sefer de bilip bilemeyecegini konusuyor. Kaldi ki bu maçin favorisi Almanya takimi.
Peki ya sizin favoriniz hangisi? Sizce kupayi kim alir?

2 YORUMLAR

  1. Finalde Almanya-Hollanda oynarsa Almanya yener diyorum.Çünkü Hollanda'yi dün izledikten sonra tereddütlerim kismen ortadan kalkti.Lugano ve Suarez'siz bir Uruguay karsisinda ezici bir güç ortaya koyamadi, nitekim 3-2 kazandi.Bugünkü maç için ise:Ispanya'da çok sistemli oynuyor;fakat Almanya'yi kazanmaya daha yakin görüyorum.Ama %51'e %49 oranla.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here