FlashForward – Yeni Bir Lost Vakasi mi Geliyor?

8
457
FlashForward henüz 3 bölümü yayinlanmis çok yeni bir dizi. Yabanci dizi fanatigi biri olarak tabiki hemen arsivime ekledim.

 

Dünyadaki tüm insanlarin tamamen ayni anda tam 2dk 17sn süre ile bayilmasiyla tüm dünya üzerinde kaos olusur. O an uçmakta olan tüm uçaklar düser, hareket halindeki araçlar kaza yapar. Ayilan insanlar basta ne oldugunu algilamaz ve saldiri oldugunu düsünür fakat biraz zaman geçtikten ve birbirleriyle konustuktan sonra herkesin bayildigini anlarlar. Yalniz bu siradan bir bayilma degildir, 2dk 17 lik sürede insanlar hayal veya rüya olamayacak kadar gerçek görüntüler görürler. Bu görüntüler 30 Nisan 2010 yani tam olarak bayilma anindan 6 ay ilerisine aittir. Biraz arastirma yapinca bu görüntülerin herkes tarafindan görüldügü ve birbirini tuttugunu farkederler.
 
 
Tabi ki tüm olaylarin sebebini arastirmaya merakli FBI ajanlarimiz bu konunun da sebebini ögrenmek ister ve arastirmaya koyulurlar. Kamera görüntülerini inceleyen bir FBI ajani tüm herkesin bayilmis oldugu o süre içerisinde Detroit beyzbol stadyumunda siyah giyimli birinin yürüdügünü farkeder. Bu kisi Süpheli Sifir olarak adlandirilir ve arama takimin odak noktasi olur.
 

8 YORUMLAR

  1. sonuç olarak bir yigin dizi de kitaplardan çekilmiyor mu? hatta 300 sayfalik kitabi öyle gereksiz seylerle süsleyip 3 yil bize izlettirmiyorlar mi? yabanci dizilerde ayni. hapsi ayni bunlarin kanmayin arkadaslar:)))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here