Gözlerimle Sarildim

0
3402
   Uzaktan sevdim seni. Öyle uzaktan uzaktan baktim sana. En çok sabahin erken saatlerinde sevdim. Belki ögleden sonra dört gibi seni seven birileri olabilir ya da aksam sekiz gibi. Ama benden baska kimse sabahin en erken saatlerinde sevemez. Kim özler de sabahin erken saatlerinde uykusunu birakip gelir pencerenin önüne?
 
 
06.30
Uyuyorsun muhtemelen.
Bekliyorum ben saatlerce..
Sonra odanin perdesi açiliyor.
-Günaydin.
Duymuyorsun.
Gidiyorum. Sonra bir gün bir aksam vakti geliyorum. Balkondasin. Kollarimla sarilmak istiyorum. Sarilamam. Gözlerimle sarilmayi ögrendim. Gözlerimle sarildim. Kalbinin atisini hissettim. Öyle uzaktan. Fark etmiyorsun.
   
 
  Gidiyorum yine. Ama öyle eli bos degil bu defa. Gözlerimle sarilmayi ögrenerek gidiyorum. Daha sonra görünce seni sariliyorum. Gözlerimle. Sonra egiyorum basimi görmesende beni utaniyorum. Deliler gibi özleyip görünce basini yere egmeyi de sevdaya dahil edelim olur mu?
 
 
   Biliyorsun sen tüm bunlari. Artik gelsen ya? Gözlerimle sarilmaktan sikildim belki. Dönsen ya sen? Yeniden gönlümde mor çiçekler açsa. Odanin perdesinin açilmasini beklemeye mahkum etmesen ya beni. Odanin perdesini açan ben olsam.
Günaydin desem
Günaydin desen.. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here