Hadiii

8
336

Farkli bir seyler denemek istiyorum bu kez. Sevmek, özlemek, gitmek, gelmek falan degil! Hayir, bunlarin hiç biri degil. Tek istedigim yeni heyecanlara kaptirmak kendimi. Yanlislar doldurmak belki hayatima. Gençlikte yapilan o hatalar var ya, hah iste onlarin her birini itinayla yerlestirmek hayatima. Korkmak istemiyorum. Sokakta bagira çagira Charlie Winston söylemek istiyorum. Deli gibi gülmek istiyorum kendi kendime. Kosmak istiyorum. Çilginca seyler yapmak, rezalet çikarmak.. Aaah, siz büyükler buna kani kaynamak mi dersiniz, yersiz özgürlük arayisi mi bilmiyorum ama ben bu kez bunlara esir olmamak istiyorum. Ölümün bana çok uzak olduguna inandirmak kendimi ve belki pisman olacagim seyler yapmak. Mutlulugu huzura tercih etmek..

Kirk bes dakika boyunca bir sinifa tikilip, kurallara uymak zorunda olmak gerçekten sikiciyken, pencereden kaçamak bakislarla disariyi izleyip, içinden sarki söyleyip, bir seyler yazmak da o kadar eglenceli ki! Bunu söylememeli miydim? Bilmiyorum, pek de önemli degil aslinda neyse… Susup da içinden Hello Alone mirildanmak çok hos. Hayat o kadar güzel ki!.. Depresyondayken bile.. Hep. Ve sanirim ondan memnun olmamak bir simarikliktan ibaret!.. Mutluluk sebepleri aramaksa aptalca, aynaya bak ve çok güzel oldugun için dua et, git mutlu ol! Mutfaga git ve en sevdigin yemegi görüp mutlu ol!.. Iste bu kadar basit! Kim oldugunu hala kesfedemedigim ama “herkes” olarak anilan kesim, size sesleniyorum  buradan.

Gidin mutlu olun, hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!…

ESRA A.

8 YORUMLAR

  1. :))) hadi mutlu olalim esra, hadiii…
    bu cumartesi olcaz sanirim 🙂 mutluluk bizi bekliyor artik.. yaz geldi çünkü.. 🙂 bu arada yazi çok hos.. yürege öpücükk 😉

  2. hayatinin çok büyük bir bölümü, herkes yasaklari delerken onlarca saçma kurala uymaya çalismis birisi olarak içim acidi. ayni sokaklardan bir daha geçsem ben yine ben olurdum diyebilecek kadar cesur bir çocukluk ve ergenlik yasamis olmayi ne çok isterdim. yazmayin böyle seyler,okuyunca yüregi kabaranlar ah çekenler ah edenler benim gibi bütün kahramanlarinin birer yalanci olduguna sahit olup hüsrana ugrayanlar vardir belki 🙂

  3. böylesine pozitiflik yüklü bir yazinin birini üzecegini düsünmemistim hiç.bence geç kalmis sayilmazsiniz, mutluluk hep var.yapmamiz gereken tek sey, ona sahip oldugumuzu farketmek, hepsi bu!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here