Hakkimizda-Biz kimiz-Künye

0
330

Küçük bir masalin kahramani olarak 5 Mart 2007de açar gözlerini Turkmag. Çalisir, didinir, yazar, yazilir, okur, okunur… Mamafih, eksik bir seyler vardir. Kendisini anlatabilmenin, yazilarini okutturabilmenin daha iyi, daha güzel yönleri olmalidir. Tüm bu düsünceler esliginde kendine bir koza örmeye baslar. Bir yandan sürekli düsünmekte, yeni yapisini, tarzini olusturmakta; bir yandan da kozasini örmeye devam etmektedir. Bir süre sonra derin bir sessizlige gömülür Turkmag. Aslinda oradadir, 60 adet yazisi ile orada öylece durmaktadir. Ama artik o eski sade, yalin Turkmag degildir nihayetinde. Google dahi kendisine hak ettigi degeri çoktan vermistir son güncellemesinde. Böylece Turkmag nihai kararini vermistir, kozasindan çikmis bir kelebek misali yeni çehresi ile tüm ziyaretçilere merhaba diyecektir…

Hikâyemiz böyle baslamisti. Ne yazik ki devamini getirebilmek mümkün olmadi, olamadi.
Kelebek misali ömrü çabuk sonlanan Turkmag.com, küllerinden yeniden dogdu ve adi Renklidergi.com oldu.

Her dem, her renk slogani ile de yeniden yol alan Renklidergi.comda daha renkli, daha doygun, daha canli bir içerikle karsilasacaksiniz.

Kimi yazilara mp3 formatinda da ulasabilecek, dilerseniz canli, dilerseniz indirip ister bilgisayarinizdan, ister mp3 çalarinizdan, I-podunuzdan dinleyebileceksiniz. Kendi yazilarinizi, ya da begendiginiz yazilari size göre en iyi biçimde oylayacak, ya da oylatabileceksiniz.  

Iste bu ve bunlar gibi birçok özellikle daha renklenmis içerigimizle Renklidergi.com olarak yeniden karsinizdayiz.
Hos geldiniz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here