Hayko Cepkin Ve Yeni Albümü Sandik Ile 14 Martta Bostanci Gösteri Merkezinde!

6
215

Yapmis oldugu iki albüm, sahneye tasidigi hikayeler, Türkiye’de hiç  görülmemis sahne performanslari, sarki sözlerindeki derinlik, çekilen video klipler ve son dönemde kendi tarzi disina çikarak dahil oldugu farkli projeler ile Hayko CEPKIN, geçtigimiz bes yil boyunca her zaman kendisinden söz ettirdi… 2010 yili itibariyla da yeni albümü “SANDIK” ile tüm Türkiye yine O’nu konusacak!

Insan dogasindaki varolus ve yok olusun anlatildigi yeni albümde, söz-müzik ve düzenlemeler Hayko CEPKIN’e ait. Her bir parçanin farkli çizimlerle yansitildigi albümden yayimlanacak olan ilk video klip ise ‘YOL GÖZÜMÜ DAGLIYOR’ olacak. Behnan Shabbir imzali illüstrasyonlariyla da dikkat çeken bu albümle her bir parçaya klip çekmek istedigini söyleyen CEPKIN, canli performanslari için de yine oldukça titiz davraniyor ve bu kez en büyük hayali olan sahne dekorunu “SANDIK”tan çikarmaya hazirlaniyor.
Her yere tasinabilir sahne dekoru ile konser alanlarini kendine has bir sekilde renklendirecek olan sanatçi, yeni albümle gelen daha sert bir sound ile müzikseverleri büyüleyecek. 

Tamamen yenilenen sahne performanslari, müzikal bütünlük, Hatice GÖKÇE imzali yeni kiyafetler ve akliniza gelmeyecek birçok sey “SANDIK”tan çikmayi bekliyor. 

Sanatçi, “SANDIK” adli albümünün ilk konserini 14 Mart 2010 Pazar günü Bostanci Gösteri Merkezi’nde verecek… 

SANDIK – Parça Listesi: 

1 Sandik

2 Yol Gözümü Dagliyor

3 Gelin Olmus

4 Balik Olsaydim

5 Sahibi Yok

6 Doymadiniz

7 Açtirdiniz Kutuyu

8 Sandigim Hazir

9 Yolun Sonu

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here