Herkese Mutlu Yillar – Güzel Bir Yil Dilerim…

8
399
Insan sevgisi karsimizdakine içten gülebilmektir. Tükenme yoluna düsmüs insan sevgisini, yoluna çikip geri çevirebilmektir insan sevgisi. Tanidik tanimadik her karsilastigimiza, “seni gördüm, sana deger veriyorum” manasi yüklenmis bir selami esirgememektir insan sevgisi. Her insani ihtirasi yenip, güzel örnek olmanin en iyi nasihat oldugunu hissettirecek bir olgunlukla davranabilme gücüdür insan sevgisi.
Bir yil daha bitiyor geçen her dakika ömürden alsada bizlere bir seyler kazandirir insallah, imtihanlarda basarili oluruz saglik huzur mutluluk dolu herkesin tam olarak esit olmasi mümkün olmasa da esite yakin insanca yasamasidir dilegim acilarin savaslarin bencilce düsüncelerin bittigi bir yeni yil istiyorum..
Selam ve sevgilerimle…

8 YORUMLAR

  1. Yukardaki yazimda insan sevgisi bölümünü epey oldu alinti yapmistim ,o kadar hosuma gitmistiki …Yeni yilda bir mesaj olarak yazdigim bir yazi sadece..YENI YILDA MUTLULUKLAR DILERIM..

  2. Bir yil daha geçti ömürden Allah bilir neler bekliyor bizi ,isterdim kimse mutsuz olmasin,kimse kimseyi kirmasin,bir ders alinsin basa gelenlerden ,yasadiklarimdan gördügüm sey maalesef iyi degil ,yinede umut beslerim ..yanilmisim derim insallah..sükretmek gerek yinede ..beterin beteride var…yenisi eskisi farketmiyor yilin yeterki birseylerin degistigini göreyim..kimbilir?…………..

  3. Ve iste dakka bir gol bir yeni yilin ilk gününde!

    sabah erken kalktim yürüyüse çiktim. yolun karsi tarafinda saskin ama sevimli bir köpek yavrusu garip sesler çikartip titreyip duruyordu soguktan. yanina gittim uzattim ellerimi aldim onu kucagima. sahibi varmi diye bakindim. ama etrafta kimse de yok. al dedim delisey al! bu kartopu gibi yumalak ve beyaz sey senin kismetin:))

    adini "Sans" koydum. simdilik misafir evimde…

  4. Yeni yilin ilk sabahi 2. golde benden olsun delisey izninle :-)))) Güzel Bir Yil,yasanasi birçok sey,hersey ama hersey bizi bekliyor ! Ilk günden baslamali.Özellikle yeni baslangiçlar için haftabasini,Ayin 1'ini,Yilbasini bekleyenlerdenseniz bugün tam zamani 🙂

    Ayrica söylemeden edemicem delisey hayvanlara olan sevgine ve ilgine hayranim 🙂 Yeni yilin ilk günü ne "SANS" ama gerçekten. O küçük sevimli sey için de senin için de 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here