Ismek Yeni Dönem Kayitlari Basladi – Fotograf, Bilgisayar, Web Tasarimi, Müzik, El Sanatlari Kurslari

6
453

Evet, ISMEK 2009-2010 yili kayitlari bugün itibari ile basladi. Bir çok dalda tüm sezonu kapsayan kurslar düzenleyen ISMEKe talepler oldukça fazla.

ISMEKte 2009-2010 egitim dönemi basvurulari 7 Eylül 2009 Pazartesi günü basladi. Istanbullular, bu egitim döneminde de ISMEK’in sanat ve meslek alanindaki 123 farkli bransindan ücretsiz yararlanabilecek. Ön kayit formunu sitemizden indirebilirsiniz.

Istanbul Büyüksehir Belediyesi’nin 1996 yilindan beri sürdürdügü ve o tarihten itibaren Istanbullular tarafindan artan ilgiyle karsilanan ISMEK’te, yeni egitim dönemi için kayitlar 7 Eylül 2009 Pazartesi günü basladi.

Istanbullularin yogun talep gösterdigi ISMEK’in egitim hizmetlerinden daha çok vatandasin yararlanabilmesi için kursiyerlere tek bransta hizmet verilecek. Kapilarini ilkögretim çagini tamamlamis tüm Istanbullulara açan ISMEK’in egitimlerinden yararlanmak isteyenlerin T.C. kimlik numarali nüfus kagidi fotokopileriyle kurs merkezlerine kayit yaptirmalari yeterli oluyor. Spor Egitim Merkezleri’nde verilen egitimlere katilmak isteyen kursiyer adaylarindan ise ayrica saglik raporu isteniyor. Kayit sirasinda doldurulacak olan ön kayit formunu haberimizin devamindan indirebilirsiniz.

Basariyla geride biraktigi 2008-2009 egitim döneminde ISMEK’e 395 bini askin Istanbullu müracaat ederken bunlardan 230 bin kursiyere egitim hizmeti verildi. Böylece 2008-2009 egitim dönemi hedeflerine ulasan ISMEK, yeni egitim döneminde de basarili çalismalara imza atmaya hazirlaniyor. ISMEK’te yeni egitim dönemi Ekim ayi basinda start alacak.

6 YORUMLAR

  1. sevgili @üreticy,
    dergimize yaptiginiz isle ilgili yazilar göndererek kendi reklaminizi ücretsizce yapabilirsiniz.
    Yazilarinizin özgün olmasi tek sartimizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here