Kahpe Ask

2
286

Bende ters giden bir seyler vardi. Seni de kaybetmis olamazdim. Gene o kuytu köseye gömülemezdim. Sen benim ellerimi birakacak kadar kötü degildin prensim. Hani… Hani sen benim masalim prensiydin. Hani… Hani yalanlar dolu bu dünyada tek gerçegimdin. Gerçegimdin ya yalan oldun sende. Sadece gözlerinin güzelligi büyülemis saf bakislarimi. Ben görememisim seninde yalan olmadigini. Simdi sana suç atmali miyim?

 Arkandan bagirip aglamali miyim? Serefsiz piç adlariyla anmali miyim? Ama senin gibi bir asla kötü olamaz. Benim prensim birinin canini acitmaz. Aslinda tüm suç bende sonunu bile bile baglandim ben. Ben seçtim bu yollu. Sen uzaklastikça ben bir adim attim sen olmaz dedikçe ben hayallerde sardim seni kollarima. Sen her gün o kizla konusurken ben senle konusmak için geceleri sabah ettim bilgisayar basinda. Herseyi silip attim. Bir okul vardi seni görebilecegim iste orda farkli miydim hayir. Dinlemedim ders mers, takmadim hocalari sirf su 10 dk gelsin seni görim. Berki küçük bir muhabbet ettim. Iste prensim ben bu hayalleri kurarken sen orda benim hayallerimi o kizla harcadin. Keske daha önce söyleseydin kaldirmadi hepsini yüregim. Bak bak ayni yerdeyim solum kesiliyor yapamiyorum sensiz gülemiyorum, ben sen olmadan sözümü tutamiyorum. Affet beni prensim.

Simdi ne demeli sana; mutlu ol edebiyen gülsün o suratin o kiz seni çok sevsin. Benim güldürdügümü güldürsün. Sana iyi baksin sen kendine iyi bak. Bana gelecek olursak ben iyiymis kötüymüs takma sadece son söz ASKIN KAHPELIGINDEN BOYNUM BÜKÜK…

2 YORUMLAR

  1. aska laf yok! bazen yanlis insana denk gelinebiliyor hepsi bu.ama varsa bir suç, o suç sevende ya da sevilendedir, ask her daim masumdur.caninin acidigi belli yazdiklarindan ama bunlar gerçek düsüncelerin degildir muhtemelen.aska yaptigin benzetmemsi sey disinda, güzel yazmissin bence. kalemine saglik:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here