Kalemsörler Araniyor…

0
464

Bize katilmak ister misiniz?

  1. Mesela, hal-i hazirda kisitli olan Türkçe kaynaga elinden geldigince katkida bulunmak isteyenlerden misiniz?
  2. Güzel bir konuyu bir iki yabanci baglanti ile islemek yerine imkânlar dâhilinde Türkçeye çevirmek ya da içerigini yorumlamak için çabalayanlardan misiniz?
  3. Yazisi kiskançlik, çekememe vb. nedenlerden ötürü kenara kiyiya atilmislarda misiniz yoksa?
  4. Iki gün sonra festivali tanitan yaziniz festival baslangicindan sonra mi yayina girdi?

Benzer hayiflanmalariniza çözüm arayanlardansaniz dogru yerdesiniz. Buyurun siz de Renkli Dergi ailesine katilin. Gücümüz, kuvvetimiz yettigince gerçek kodlama ürünü yapimizla, kategoriler ve onlarin altinda yer alan alt basliklar ile genis bir yelpazede yazmanizi saglayabilmek için elimizden geleni yaptik. Tabi ki bununla da yetinmeyip yapimizi düsünceleriniz ve elestirileriniz ile harmanlayip her zaman daha da iyisini sunmaya çalismaya devam edecegiz.

Iste bu sebeple, bizlere katilmak isteyen, kanimiza kan, gücümüze güç katacak Kalemsörler ariyoruz sevgili dostlar. Kendine güvenen, istedigi kategori ve alt basligi altinda yazilar yazabilecek; gündemi takip eden, kendisine hakim, kalemine güvenen sizi ariyoruz.

Tüm bu açiklamalarin isiginda, gelin bizlerle birlikte Türkçe basvuru kaynagi haline gelmeyi hedef edinmis bir yapinin, kilometre taslarindan biri olun. Hep birlikte, Türkçe kaynak olusumuna katkida bulunan neferler arasinda gururla yer alalim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here