Kalp

0
142

Bazen unutmak için ya da bunu kendine zorla yaptirmak için Kalp’in ya da kalbindekinin kötü bir sey yapmasini beklersin. Bunu; bunu yapmadigi her süreç bir umut besledigi saniyeler dakikalardir. Ask bu; ya sert oynayacaksin oyunu ya da tüm duygularla. Sadece sevgi degil, vermen gereken onca sey var ki tek hece için. Güven, vicdan, saygi…
Nitekim bunlar gerekli olur ama her geçen gün bir yenisine ihtiyaç duyar. Ask günler aylar uzadikça kendini daha fazla paylasmak gerek. Eger tikanirsan, paylasmayi bilmiyorsun kimsenin kalbi olur oynamayin bu oyunu. Mizmizdir. Oynadigin kisi bir çocuk gibi sevilmeye, oksanmaya, birkaç cümleye ihtiyaç duyar. Ve her geçen dakika, saat için daha fazlasina. Ve sikilgandir ask her gün yenden sevgi ister ilk gün ki gibi sasirtici, tüm samimiyetiyle. Sen bu çocukla paylasmazsan kendini, basta aldigin o sevimli çocuk sayende sevimsiz olur gözünde.
Simdi bak etrafina onca insan hepsinin hayati bambaska ögrenemesin sen ögret bunu onlar sen ve senin gibiler yüzünden. Fahise olana  içinden gelen küfrü ediyorsun ya bir dakikalik zevk için kirlettigin 15 yaslarindaki kizi unuttugun halde. Onlarin sadece bedeni fahise, ya senin ruhun fahise, piç daha aklina ne geliyorsa. 
Ben yapmam diyenler siz de kalbini ruhunu kirlettin farkin yok yavrum ondan. Kalbim dedim büyük harfle yazdim adini dudaklarimdan kiskandigin içindir adi bende kalp.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here