Kullanici Sartnamesi

0
323

Sevgili ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz, site ve içerigi ile ilgili bazi kurallarimiz olacak. Sitemize giris yaptiginiz andan itibaren, hem ziyaretçi olarak, hem de üye olarak; asagida bahsi geçen sartlari kabul etmis sayilacaksiniz.

“Amacimiz ne sizlerin, ne de bizlerin kanunlar önünde magdur duruma düsmemesi. Zaten bildiginiz, asina oldugunuz sartlari biz de bir hatirlatalim istedik.”

1. Site ziyaretçileri ve üyeleri, Renklidergi.coma girmelerinden itibaren, kullanici sartnamesini kabul etmis sayilirlar.

2. Site ziyaretçileri, kayit formunu doldurarak Renklidergi.com’a ücretsiz olarak üye olabilirler. Site üyeliginde kullanilan e-posta adresi geçerli ve ayni zamanda ziyaretçinin kendisine ait olmalidir. Bununla birlikte, ayni kisiye ait birden fazla üyelik hiçbir sekilde kabul edilmemektedir. Birden fazla üyelik ve geçerli olmayan e-posta adresi kullanimi durumunda Renklidergi.com yönetimi, ziyaretçinin üyeligini iptal etme hakkini sakli tutar.

3. Site ziyaretçisi üyeliginin onaylanmasi ile site içerisinde yorum yazma, yazi saklama, arsiv olusturma, mesajlasma, eniyi vb… olanaklardan yararlanabilecektir. Renklidergi.com e-posta adreslerine site ile ilgili olarak bilgilendirme amaçli e-postalar gönderebilecek ama asla ve asla üçüncü sahislarla paylasmayacaktir.

4. Site içerigi, Renklidergi.com yönetim, yazarlar ve site ziyaretçilerinin çabalari ile olusturulmaktadir. Konular çesitli kategoriler ve onlarin alt basliklari altinda

Teknoloji · Spor · Oyun · Kültür-Sanat · Yasam · Bilim-Teknik · Çalakalem · Memleket sunulacaktir.

5. Site ve içerigindeki tüm bilesenler (yorum, makale, görüntü, doküman vb…) Fikir Ürünleri Telif Haklari ile ilgili yasalarca korunmaktadir. Renklidergi.com içerigi ve bilesenleri, Renklidergi.com un izni olmaksizin, kopyalanamaz, degistirilemez, çogaltilamaz, iletilemez ya da dagitilamaz.

6. Bilgilendirme amaci ile site içerigi Renklidergi.com disinda kullanilabilir. Bunun ise tek sarti (ki konu basligi ya da Renklidergi.com baglantisi olmak kosulu ile) kaynak site olarak açikca belirtilmesidir.

7
. Renklidergi.comda site üyeleri yapacaklari yorumlarda, kisi ya da gruplari tahrik edici, kisilik haklarina saldiri, satasma içeren, pornografik, taciz amaci içeren sözcükler kullanamazlar. Aksi durumda dogabilecek her türlü cezai yaptirimdan site üyesinin kendisi sorumlu olacaktir. Ayrica site üyesi; bahsi geçen konularda, Renklidergi.com un maddi manevi zarar görmesi durumunda, her sekilde bu zarari karsilamakla yükümlü olacaktir.

8. Renklidergi.com, sitede yayimlanan yazilarin, yorumlarin, gösterilen kaynaklarin kullanimindan dogabilecek zararlardan hiçbir sekilde sorumlu tutulamaz. Site içerigindeki bilgilerin %100 dogrulugu hiçbir sekilde iddia edilmemektedir.

9. Site üyeleri istedikleri zaman üyelikten çikma hakkina sahiptirler. Ancak üye iken site içerigine bulunduklari katkilar (yazi, yorum vs…), üyeliklerinin iptalinden sonra dahi site içerisinde yer almaya devam edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here