La La La…

1
344

tutar(siz)mis eLLerim söyLenmek isteyeni, e sonra karar(siz)mis ifadeLerim

..e sonra
daha kaç ziLyon hayaL kiriLip ayakLarima baticakmis? kaç ziLyon damLa qözyasim beni bogucakmis? ne kadar bekLicekmis eLLerim? yasanan saçmaLikLarin ne kadar biLincine var(mi)cakmis? dogruyu gör(mi)cekmis gözLerim?

öLü keLebekLer ruhsuz bedenLer suursuz zihinLer bos kaLpLer !a
ne? ruhumda uçusan keLebekLer mi öLmüs? öLü keLebekLer mi ruhsuzmus? ruhsuz bedenLer mi suursuzmus, bedenLer mi? zihinLer mi bosmus?  suursuz zihinLer mi, yoksa kaLpLer mi?
bedenim zihnim kaLbim.. yok artik! e yok artik! daha ne(Ler) e ne? ne kaLdi qeriye ? nerde ben(Ligim) ? nerde nokta ve nerede virqüL ?
menemLikte sinir tanimayan düsünce(sizLik)Lerim, uykumu yoran düsün

ce(sizLik)Lerim e düsün hadi düsLerim gibi! evet kesin düserim(nokta)

su gibi akan zaman ama fakat Lakin yoLunu buLamayan su tezatLiga taksi tutmakta hakLiyim her daim cik cikk.. E tutcaksin. Tabi tutcaksin, binceksin ve sonra e tabi inceksin ama nerde nie, ne zaman biLceksin? e gördebiL a ah! 🙂
hmm e degerini biLene en güzeL hediyesin -kesinLikLe öyLeyim!-
bu biLinmezLikLerde ödünç aLdigim, tüm gerçekLer ki.. La La La..

..ödünç aLdigim tüm qerçekLer, biLir ki daha mutLu oLamam!
  ödünç aLdigim tüm qerçekLer der ki seni üzmeyi bir borç biLiriz sonunda! -a ah biz de ödün vermeyi bayim-

sonsuz zar kutucugum agzina kadar doLmus bu biLinmezLikLerim de buraya düs-müs..

..düs içinde düs!(müs),düsLerin pesine düs!(müs), düs süsLe!(mis), düsLeri düsLe!(mis), düsLe düs!(müs), düs düsün!(müs), düs aL!(mis),düs ver!(mis),
düs sakLa!(mis), düs sev!(mis), düs özLe!(mis), düsLemeyi özLe!(mis), düsünmeyi özLe!(mis), düssüz kaL! düsLeme! düsünme! düsme!  der ina…

 

1 YORUM

  1. "ruhumda uçusan keLebekLer mi öLmüs? öLü keLebekLer mi ruhsuzmus? ruhsuz bedenLer mi suursuzmus, bedenLer mi? zihinLer mi bosmus?"

    her cümlenin tamlamasinda felsefeyle tartisilabilecek bir yazi.

    bardagin yarisi dolu bos olayi degil.

    bardagin neresi bos, neresi dolu, her ani, her olayi hem olumlu, hem olumsuz görmeyi saglayan bir anlatim. degisik bir tarz ve yazi tesekkürler. renkli dergiye yakisan bir diger renk hosgeldiniz. ina.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here