Laf-ü Güzaf

3
370

  Gülüsünü bana versin, söyle lütfen yalvar benim için..Bana senin gülüsünü versin, sonra öldürsün beni, sonra yok etsin gözüme görünmez..Bana sesini bir kez duyursun, sesin desin ki ah : özledim desin. Sonra çikmasin sesim mühim degil. Mühim olan seni özlüyor olmam, sen umrumda bile degilsin, anneni merak etmiyorum artik babam da ölebilir..Sadece özledim, her seyimi alsin  benden; bir sen, çok degil, bir seni versin bana. Saçlarini oksayim yine, sen hayallerinden bahset, ben küseyim..

  Sen yanima bir gel..Gel gel de ben cehenneme gideyim.Birak yaksin tanrin beni, bana senin gülüsünü versin, varsa alsin sevabimdan. Özlemek illet bir sey hayatim bilmiyorsun, özlemek yaslandiriyor insani, özlemek sigaradan daha zararli, özlemek disleri sarartiyor, özlemek saçlari döküyor ve ben her özledigimde bir bebek sütten kesiliyor..Gel bak özledim..Bana seni versin yahut o senli günlerimi..

3 YORUMLAR

 1. Merhaba,

  Öncelikle yazi çok güzel tebrik ederim.

  Gerçi ben kendim de epeydir ugramiyordum ama ne olmus sevgili renklidergiye?
  Nerde bu kalemsörler? Neden artik yazmiyor kimse eskisi gibi yorumlar?
  Her seferinde aklima yeni birsey gelse de bir an evvel suraya yazsam dedigim kalemsörler?

  Nerdesiniz?

 2. Ben de öncelikle yazinin çok güzel oldugunu söylemek istiyorum. Ben aylar öncesinden yazi gönderdim henüz yayinlanmadi. Bir ay önce iki tane daha gönderdim onlar da yayinlanmadi. Her gün giriyorum ama yeni bi sey yok kaç aydir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here