Madonna Tribute Show

3
340

MaddonaBu sene yeni albümüyle ortaligi kasip kavuracak Madonnanin albümü çikmadan bir hafta önce Studio Live Technik’te dans pistlerine iniyoruz!

Londranin en büyük Madonna Tribute sanatçisi Evelyne Brink en sevilen Madonna parçalarini söyleyecek, canli kostümlü sovuyla unutulmaz bir gece yasatacak. 12 senedir dünyayi gezip sovunu sergileyen Brink, bu kez Türkiyeyi turluyor. Holidayden Voguea, Musicden Hung Upa en sevilen Madonna parçalarina yaptigi birebir sovlarla Türkiyede bir ilki gerçeklestirecek sanatçi 24 Nisan Persembe Ankara IF Performance Hall, 25 Nisan Cuma Istanbul Studio Live Technik ve 26 Nisan Cumartesi Izmir Opus Bar’da müzikseverlerle bulusuyor.

Madonnanin Türkiye hayran kulübü MadonnaTurkün de destek verdigi gecede ayrica DJ Neu! ve DJ Firat sizlere 80lerden ve 90lardan en harika dans parçalarini çalacak ve eglence devam edecek.

Tüm Dünyada 200 milyondan fazla albüm satan, bu sene yeniden turneye çikacak yasayan efsane Madonnanin müzigiyle cosacagimiz bu gecede siz de aramizda olun.

Biletler biletixte.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here