Merhaba – Uyuryazar

1
426

  Elimde kalemim,saatlerdir düsünüyorum yazmak için.Oysa bana göre insan zorlayarak degil,içinden geldiginde yazmali.
 
 
Harfler onun dilinde hayat bulmak için can atmali ki öyle güzel yazilsin satirlar.Öyle raks etsin kelimeler.Okuyanlar cümlelerin pencerelerinden bakabilsin hayata.Yazarin satirlarinda tatsin duygulari.Iste böyle yazilari okumayi daha çok seviyorum.Akip gidiyor zihnimde.Bende yazmak istedim ama sanirim “deneme” dünyasina bir merhaba demekle yetinecegim bu kez.Bir yerden baslamak gerek.
 
Bende bu kapidan girmeyi tercih ediyorum.Gönül dünyami açmak istiyorum yalnizca.Merhaba uzak kaldigim kalemim ve kadim dostum defterim.Ben uyuryazar kalemsör.Yazmak istiyorum sayfalar dolusu.Satirlarda beni bulun ve dolayisiyla kendinizi de görün istiyorum.Dünya üzerinde benim gibi hisseden ve düsünenlerde varmis demek için kalplerimizin ortak noktasinda bulusmak için burdayim.
Selam ile..

1 YORUM

  1. Merhaba….
    Tüm gelecegime,umutlarima,yarinlarima ve sizlere.Hayata umut dolu gözlerle bakmama vesile olacaklara MERHABA…Düsünsenize,tek derdiniz umudunuzu yitirmemek.Basiniza onca gelen seylerden sonra bile hayata gülen gözlerle bakabilmek .Yükün altinda kalmamak,çikmak için bir karincanin azmini kendimizde görmek.Yilmamak ve pes etmemek .Günesin her gecenin ardindan yeniden dogacagini akillarimiza getirmek.Sabahin isiginda gökyüzünden dans ederek evimizin camindan içeri giren Günese MERHABA diyebilmek.Kapali kapilar ardinda kilit vurulmus hayalleri uçan haliyla birlikte gökyüzüne salmak.Uzaklasmak ve sonsuzluga yelken açmak. Yesillerin hayatimiza yansiyan güzelligini sindirmek,yesermek ve büyümek. Sizleri çagiriyorum güzel olan her seye MERHABA demeye. Merhaba insanlar,merhaba duygu yüklü insanlar….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here