Michael Jackson’un Thriller’i Tüm Dünya ile Ayni Anda Istanbul’da!

2
281
Rahmetliyi iyi bilirdik. Severdik, albümlerini dört gözle bekler, alir, çevirip çevirip dinlerdik. Sadece dinlemekle kalmazdik, ayak bileklerimizde görünen beyaz çoraplarla ay yürüyüsü yapar, dört gözle haftada bir yayimlanan müzik programini bekler, klibi çiksa da izlesek diye iç geçirirdik.

Kendisi rahmetli oldu ancak dansi uzun süre hatiralardan silinmeyecek anlasilan. Kim bilir belki de, 100 yil sonra klasik danslardan biri haline gelecek? O kadarini görür müyüz bilemem ama tüm dünyada ayni saatte Thriller klibi canlandirilacak, dansi edilecek bilginiz olsun. E tabi ki dünya sehirlerinden biri olan Istanbul da buna dâhil. Tüm dünya ile ayni saatte olacagindan, ülkemizde gece 03:30’a tekabül ediyor. 24 Ekim’i 25 Ekim’e baglayan gece saat 03:30’da Meydan Ümraniye AVM’de…

Meraklisi için kaçirilmayacak bir görsel sölen. Depo Dans Okulu ana sponsorlarindan. (http://www.clublatinlife.com/) yine konuyla ilgili http://www.thrilltheworldistanbul.com/ ve http://www.thrilltheworld.com/ ‘e göz atabilirsiniz.

Danseden zombileri görmek isteyenlere Naçizane tavsiyemdir…

 

2 YORUMLAR

  1. e tüm dünyada ayn isaatte.

    Fotograf makinelrinizi de götürün bence =)

    orada olamiycam yoksa organize edecektim gidleim diye…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here