Nerede Kalmistik?

7
407

Zor bir süreçten sonra tekrar yörüngeye giren bir uydu gibi girmek üzereyim hayatimin geriye kalan tarafina… Su anda uyumaktan birtarafi çürümüs, otuzbir yasinda bir fosilim ben… Iki gün önce askerligim bitti ve biraktigim hayata tekrar baslamaya korkuyorum.
Korkmakta haksiz da sayilmam saçim 2mm ve yüzüm kasik gibi, ayaklarim bot giymekten önceki giydigi seyin ayakkabi olduguna inanmiyor, gözlerim halen yesil renge duyarli baska renklere tepki vermiyor.
Dilim herkese komutanim çekmeye kararli gibi duruyor ve sigarayi tutan parmaklarimi avcumun içine gizlenmekten kimse ali koyamacak gibi gözüküyor. Oysa neler yapacaktim bu duvarlarin ardina çiktigimda… Demek ki olmuyormus sadece o anki durumda baska durumlara geçis yapabilme arzusunun varolan durumda yapilmadigini ögrenmis oldum.
Hani yürüyüslere çikacaktim hani denizlere atliyacaktim hani sinema hani bira arkadaslar sadece bos bir hayal kirikligi sadece cansikintisi vede bosluk.
Bitti iste simdi sira hayatta askerlik Level 2 idi simdi hazirsan Level 3 e GEÇIYORUZ.

7 YORUMLAR

 1. benimde 3 gün önce mezuniyet törenim oldu. hayatimda kaçinci level'e denk düsüyor bilmiyorum ama, yaziyi ben kendime yonttum bile..

  hayatin hep güzellikler getirmesi dilegiyle 🙂
  yüregine saglik..

 2. benimde 5 gün önce mezuniyet törenim oldu. hayatimda kaçinci level'e denk düsüyor bilmiyorum ama, yaziyi ben kendime yonttum bile..

  hayatin hep güzellikler getirmesi dilegiyle 🙂
  yüregine saglik..

 3. hayat seviyeli ise sanirim ben hep geçmis levelleri düsünücem..
  tekrar oynamak istedigimden degil heralde
  yaptiklarimi yapmamak için olsa gerek!!

  yazin çok ilgi çekici! tebrikler….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here