O Gözle Bakma – Canim… – Sevgi…

0
193
O GÖZLE BAKMA
Suçlu gözlerle bakma bu yüze..
Bu elde kanli bir ask var diyip aldanma.
Inanma seni benden sogutanlara..
Yikma bi aski… Karartma bir gelecegi…
Sakin beni kötü görme..Seni sensiz yasiyamam..Sen yoksun die dünyadan vazgeçerim ama suçlu bir geçmisle asla kalamam. Dahada ezme beni , kanatma dizlerimi
Canimdan bile daha çok baglandim sana..Kimseye duymadigim kadar sevdayi kucak açtim kollarina..Bu gözlerle bir daha lütfen bakma..Benim yerim orasi degildi ..Taa yüregine bak.Kalbinden geçenleri söyle bana..
Iftiraya kurban verme beni bir kez daha..
Aglayacak gözyaslarimi kurutma..Nefesimi bu gözlerde bogdurtma..
Simdiye kadar yasananlara ragmen böyle sanma..Askina sahip çik.
Beni bu hayatta tek basima birakma..Yiprandigim kadar soyuldum zaten Daha ne kadar dayanabilirm bilmiyorum ama ben bu degilim.
Benim hayatim sensin. Sen duymasanda öylesin.
Solmayan çiçegim , GülyüzLüMsün…Sen gözlerimi kapattigimda etrafi karartan karaligin tek isigisin. Sen dokundugum el , gözlerine bakipta parildayan günessin. 
Bu cümleleri duysan bilmem o zaman hangi yüzle bakarsin bana..
Bir gün karsina biri çikar belki..
Inanir misin o zaman seni benim gibi sanan insana..
CANIM
O kadar çok baslik koydum ki adina yenileri çikmiyor artik dilimin ucundan. Her bir kelimeyi sana armagan ettim. Yeri geldi öfkemi sana kustum, yeri geldi aski virane eyledim kendimi kollarina.
Tebessüm ederek simarttim kimi zamanda..Onu hak ettigini bildigimden döktüm buralara.
Sana baska ne demeliyim ki. Yoklugun bunlarla geçiyor Varligin olsa daha neler çikardi neler..Kulaklarinin  duymadigi, içini heyecanlandiran daha çok sey vardi. Hepsini sen geldiginde dökecegim bos kagitlara..Seven anlar benim su halimden..Duygusallasir akar belki gözünden. Titrer belkide eline aldigi kalemden..Yazar , sarmasik gibi kaplatir her yani..Sonra eskiye baktiginda hüzünlenir Yazdikça anlar belki kiymetinden..Verilen degerden .
Bu gönüle yoldas oldugun için tesekkür ederim sevgilim. 
Sevgilim deki 2 hecem oldun bana…Sana döktügüm onca basliklar akli sulardan..Nice agitlar döktüm içlerine  Niye mi ? Seni bulsunlar diye..Bir gün olurda o sular ayaklarina kadar geliR.
Biliyor musun Çiçegim ayri oldugumuz her vakit  Seni çok ama çok özlüyorum
SEVGI
Kulagimla isittim bu seslenisi..
Içimin en derinine kadar sokulmustun be sevgilim..
Bana yasattigin onca  çaresizlikleri bir kez daha yasattin.Sizlattin bu cani..Acittin yine…Dinledikçe ne ahlar çektigimi bilir misin sevgilim.
Ne izdirap dolu günlerle savastigimi… Yaralarima sifaydin sen gülüm  Niye bunu bana yaptin . Aglatmakla ne geçecek eline..
Sevmeye gönlün el mi vermiyor mu nedir bunun amaci..? 
Yediremiyorum bunu kaderime..Gönlüme..
Yine aldandim bir kez daha sana..Inandim tüm her seyimle . Ne olurdu sevmeyi becerebilsen Ne olurdu bu kalple alay edip çekip gitmesen. Nefes alis verislerim bile degisti senden sonra..Çektigim havanin kokusu bi baska geliyor içime..Sikip dügümlüyor bedenimde..Nefes alamayip aniden kesiyorsun çigerlerimi.. Sonra öldürüyorsun beniii.. Yine bir sevgi için yasayan bir sevgiliyi..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here